Delphi Bursa Ne Üretiyor?

Otomobillerin elektrik aksamını Delphi işçileri üretiyor. Land Rover, Volvo, Ford gibi markalara ürün gönderiyorlar. Gaziemir Serbest Bölgenin haricinde Bursa ve İstanbul’da da üretim yapılıyor. Delphi dünyada da on ülkede üretim yapıyor.

Delphi ne üretiyor?

Otomobil ve ticarilere yönelik araç tahrik sistemleri tedarikçilerinden olan Delphi Techlologies yüksek teknolojili emisyon ve yakıt tasarrufu çözümlerinden hava filtresine, fren diskinden direksiyon ve süspansiyon parçalarına kadar 120 bin parça üretiyor.

Delphi nerede üretiliyor?

Şirket bünyesindeki “Delphi Technologies Satış Sonrası” altında sunulan D markalı ürünler içerisindeki motor yağları; özellikle fiyat – fayda dengesiyle öne çıkıyor ve hem binek hem hafif ticari ürün gruplarında, tam sentetik ve yarı sentetik olarak İzmir’de üretiliyor.

Delphi enjektör nerede üretiliyor?

Delphi Technologies’in İzmir’deki tesisi, dizel yakıt enjeksiyon ve egzoz gazı arındırma sistem bileşenlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış durumda ve Ege Serbest Bölgesi’nde hem binek otomobiller hem de ticari araçlar için dizel motorlarda dünyanın önde gelen common rail teknolojisinin üretim noktası olarak faaliyet

Delphi adı ne oldu?

İsmi Aptiv olarak değişen Delphi’nin İzmir’deki tesislerinde dün yapılan toplantıda işçilere fabrikanın yıl sonuna kadar kapatılacağı açıklandı.

Delphi ne malı?

Delphi Hakkında

Dünyanın en büyük 25 otomotiv orijinal parça üreticisinin en büyük tedarikçilerinden biri olan Delphi, merkezi Gillingham, İngiltere’de olmak üzere; 44 ülkede ana teknik merkez, üretim alanı ve çok sayıda müşteri destek hizmet birimi ile varlığını sürdürmektedir.

Delphi ne marka?

Global Navigation

Delphi Technologies, bir BorgWarner Inc. markası olarak dünyanın bütün ülkelerinde yer alan araçların tüm parçalarına yönelik orijinal ekipman kalitesinde çözümler sunuyor.

Delphi yedek parça nerede üretiliyor?

İzmir’de bulunan Delphi Technologies fabrikası dizel teknolojisinde yeni ürün geliştirme çalışmalarına odaklanırken diğer taraftan, satış sonrası organizasyonu olarak dizel, fren, süspansiyon ve araç elektroniği gibi ürün gruplarının Türkiye’de dağıtımını sağlıyor.

See also:  universite sinavi basvuru ne zaman?

Delphi sahibi kim?

Delphi Technologies’in Dünya Başkanı Liam Butterworth, istihdam ve üretimde ilk beşte yer alan İzmir’deki Delphi Technologies fabrikalarını ziyaret etti. Delphi Technologies’in Dünya Başkanı Liam Butterworth, istihdam ve üretimde ilk beşte yer alan İzmir’deki Delphi Technologies fabrikalarını ziyaret etti.

Delphi nasıl bir dil?

Delphi, Object Pascal’ı temel alan bir olaya dayalı programlama dili ve masaüstü, mobil, web ve konsol yazılımları için tümleşik geliştirme ortamıdır (IDE). Delphi, 2008 yılından beri Embarcadero Technologies tarafından geliştirilmektedir. Almanca, Fransızca, İngilizce ve Japonca.

Delphi yi kim aldı?

Auburn Hills, Michigan, 2 Ekim 2020 – BorgWarner Inc. (New York Menkul Kıymetler Borsası: BWA) bugün, Delphi Technologies’i satın alma işlemini tamamladığını duyurdu.

Neden Delphi?

Delphi’nin mükemmel bileşen yapısı, dünyadaki en hızlı derleyicilerden birine sahip olması, mükemmel veritabanı desteği ve Object Oriented – Nesne tabanlı programlamayı desteklemesi sayesinde çok hızlı uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Aptiv ne üretiyor?

delphi otomotiv şirketinin elektrikli mimari ve otonom sürüş odaklı faaliyetlerini ”aptiv” kodu ile sürdürme kararı. güç aktarım organlarını üreten şirket ”delphi technologies” adı altında faaliyetlerine devam edecek. aptiv, araçların ‘beyin’ ve ‘sinir sistemi’ne odaklanırken, delphi technologies yanmalı ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector