Bursa Teleferik Fiyatı Ne Kadar?

Kişi başı 100 lira. Bursa Teleferik kişi başı 60₺. Asıl pahalılık bu değil. Zaten ilk bindiğiniz yerden en yukarıya kadar Arap ve yerli turiste hizmet veren bu doğa harikası yerde fiyatlar inanılmaz pahalı.

Bursa teleferik ücreti ne kadar 2021?

Uygulama sayesinde; halen 75 TL olan tam bilet fiyatı ‘cuma günleri kampanya kapsamında’ 37,5 TL, 45 TL olan öğrenci bilet fiyatı da 22,5 TL bedel ile satın alınabilecek.

Bursa teleferik bileti nereden alınır?

Bursa Teleferik biletleri Bilet.com’da. Biletini online olarak satın al, gişede sıra beklemeden QR kod ile turnikeden geçiş yap!

Teleferik kaç para 2022?

2022 yılında Babadağ Teleferik ücreti 140 TL’dir. Öğrenci Teleferik Ücreti 105 TL’dir. Bu ücretler gidiş dönüş ücretidir! Babadağ’da bulunan teleferik 1200 metre, 1700 metre ve 1900 metre kalkış pistlerine gitmektedir.

Uludağ teleferik kaç kişilik?

Teleferik kabinleri 8 kişi kapasitelidir.

Bursa teleferik gidiş geliş kaç dakika?

Teknik detaylar

Hat Sırasıyla: (Teferrüç – Kadıyayla) / (Kadıyayla – Sarıalan) / (Sarıalan – Oteller)
Yatay Mesafe 8837 metre
Kot farkı 44
Kabin Sayısı 140
Seyahat Süresi 32 dakika 12 saniye

Pierre Loti teleferik ücreti ne kadar?

Tepeye akbil, mavikart, öğretmen ve öğrenci kartlarını kullanarak çıkabilirsiniz. Bu kartlardan hiçbirine sahip değilseniz, 2022 itibari ile 11 TL bilet ücreti ödeyerek tepeye çıkabilirsiniz. Çift yön teleferik ücreti ise 18 TL’dir.

Bursa Teleferik çocuklara ücretsiz mi?

Teleferikte 0 – 6 yaş grubu çocuklardan ücret alınmazken; 7 – 12 yaş grubu çocuklar için Teferrüç’ten Sarıalan’a gidiş dönüşte 10 TL, halk günlerinde ise 7,5 TL ücret ödenecek.

Bursa Teleferik hangi günler açık?

TELEFERIK hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 10:00’da başlar.

See also:  Eğitim Koçu Ne Işe Yarar?

Teleferik tehlikeli mi?

Teleferik diğer ulaşım araçları ile kıyaslandığında en güvenli ulaşım aracı. Her iki ulaşım aracını da kullanan bir insanın trafik kazasında hayatını kaybetme olasılığı teleferik kazasına göre çok daha fazla” dedi.

Teleferik ücretli mi?

Ücretler yolculuk başına ve tek kişiliktir. 5 yaş ve altı ücretsizdir. İzmir Teleferik biniş ücreti → 25,00 TL’dir. Tesisimiz (Pazartesi günleri hariç) her gün 12:00 – 19:00 saatleri arasında gişeden bilet satış hizmeti vermektedir. Tesis kapanış saati 20:00’dır.

Pierre Loti teleferik kaç kişilik?

İki istasyonu bulunan 0,42 km uzunluğundaki Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı’nın sefer süresi 2 buçuk dakika. Her biri 8 yolcu kapasiteli 4 vagonu bulunan hatta İstanbulkart ile seyahat ediliyor. Her gün 200 sefer düzenleyen Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı günde ortalama 4 bin yolcu taşıyor.

Bursa Teleferik güvenli mi?

Çeşitli kayak merkezlerinde 40 yıllık telesiyejlerle çalışılıp gerekli önlemler alınmamaktadır. Telesiyejde olan problemler teleferikte olmuş gibi gösterilmiş. Bu dünyanın en uzun teleferik hattı. Hala Uludağ’a en güvenli çıkış aracı teleferiktir’ dedi.

Bursa Teleferik zirve kaç dakika?

144 kabinle saatte 1500 kişilik yolcu kapasitesine sahip teleferik, sekizer kişilik kabinleriyle kışın beyaz örtüyle kaplanan doğa, yazın ise yeşilin her tonuna sahip ormanların sunduğu eşsiz manzara eşliğinde 22 dakika süren yolculukla vatandaşları Uludağ’a ulaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector