Bursa Soğanlı Nerede?

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Soğanlı Mahallesinde yer almaktadır. Bursa şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bursa batı yakın çevre yolunda Hayvanat Bahçesi’nin bitişiğinde yer alıyor.

Bursa Soğanlı nereye bağlı?

Soğanlı Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Soğanlı semtinde bulunan Soğanlı Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.Soğanlı Mahallesi haritası konumu ise 40° 13′ 17.6772” Kuzey ve 29° 2′ 56.0508” Doğu gps koordinatlarıdır. Soğanlı Mahallesi bağlı olduğu Osmangazi ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Soğanlı hangi ile bağlıdır?

Soğanlı, İstanbul, Bahçelievler ilçesinin en çok nüfusu olan mahalle/semtlerinden biridir.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Bursa Emek köy hangi ilçeye bağlı?

Emek Bursa ilinde yer almakta olup, Emek Osmangazi ilçesine bağlıdır. Emek haritası konumu ise 40° 12′ 25.1892” Kuzey ve 29° 4′ 11.1216” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek bağlı olduğu Osmangazi ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Bursa Osmangazi hangi mahalleleri?

Adalet, Ahmetpaşa, Akpınar, Aktarhüssam, Alaaddin, Alacahırka, Alacamescit, Alaşarköy, Alemdar, Alipaşa, Altınova, Altıparmak, Armutköy, Atıcılar, Bağlarbaşı, Bahar, Başaran, Çekirge, Çeltikköy, Çırpan, Çiftehavuzlar, Çirişhane, Çukurcaköy, Demirkapı, Demirtaşpaşa, Dereçavuşköy, Dikkaldırım, Dobruca, Doğanbey,

Soganli nereye yakın?

Çünkü Yeşilhisar sınırlarında olan bu köy buraya bile 15 km, Nevşehir’e 60 km, Niğde’ye ve Kayseri’ye 80 km uzaklıkta bulunuyor. Adana ve Kayseri yolu üzerinde kalan Soğanlı Köyü, aslında Nevşehir’e daha yakın olup, Nevşehir tarafında yapılan Kapadokya gezisinin ardından buraya geçmek daha iyi bir seçim olabilir.

Soğanlı ya nasıl gidilir?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Soğanlı Meydan adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 92, 98D, 98Y, MK97.
  2. Metro: M1A, M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-03, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-29.
See also:  mabel matiz hangi Гјniversite mezunu?

Istanbul soğanlı hangi yakada?

Soğanlı İstanbul ilinde yer almakta olup, Soğanlı Bahçelievler ilçesine bağlıdır.Soğanlı haritası konumu ise 40° 59′ 51.0036” Kuzey ve 28° 51′ 1.9980” Doğu gps koordinatlarıdır.

Soğanlı Haritası Yakınında Bulunan Yerler.

Yer Mesafe
Bağcılar 4.6 km
Veliefendi Hipodromu 3.5 km
merter keresteciler 3.4 km
Güngören 3.6 km

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

Bursa emek köy nasıl bir yer?

Bursa Osmangazi Belediyesi sınırları içinde kalan Emek semti, adına uygun bir şekilde genelde asgari ücretle ya da onun biraz üzerinde ücretlere çalışan insanların yaşadığı, hem Karadeniz’den hem Doğu ve Güneydoğu Anadolu’dan göç alan bir yerleşim yeri.

Bursa merkez hangi semt?

Bursa’nın en kalabalık ve metropol ilçesi olarak dikkat çeken Osmangazi, Bursa’nın merkezidir.

Bursa Güneştepe hangi ilçeye bağlı?

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI, Osmangazi bölgesinde bulunan Güneştepe Mahallesi konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector