Bursa Odunluk Metro Istasyonu Nerede?

Odunluk Metro İstasyonu, metro istasyonu, Odunluk Mah., Akpınar Cad., Nilüfer, Bursa, Türkiye – Yandex Haritalar Haritalar Bursa Metro istasyonu

Bursa Odunluk istasyonu hangi Metro?

1, Nilüfer bölgesinde bulunan Odunluk İstasyonu – D0185 konumuna giden son Metro aracıdır. 00:40 civarında buradan geçer.

Odunluk Metro istasyonu açıldı mı?

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2300 metre ile iki istasyon arasındaki mesafenin en uzun olduğu Acemler Bursaspor ve Nilüfer istasyonları arasına yaptırdığı Bursaray’ın Odunluk İstasyonu hizmete açıldı.

Odunluk Metro istasyonu ne zaman açılacak?

İkinci kez Danıştay’da ancak onu da en geç 2023’ün ikinci yarısında bitirmeyi hedefliyoruz. Acemler bölgesiyle ilgili yaptıklarımız var, devam eden çalışmalarımız var. Finansmanımız hazır, ekiplerimiz hazır ve 2022 çok daha yoğun ihalelerle ve yapım işleriyle geçecek’ diye konuştu.

Odunluk hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Odunluk Mahallesi yakınından geçiyor: 2/E, B/20-A, B/20-C, B/3-K.

Koruparka hangi metro gider?

Korupark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 15 Aralık 2011’de hizmete giren metro istasyonudur. Organize Sanayi’ye, Emek Mahallesine ve Korupark AVM’ye ulaşımı sağlar.

Acemlere hangi metro gider?

Bursaspor-Acemler Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 ve BursaRay 2 hatlarında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu (Timsah Arena)’ya ve Acemler bölgesine ulaşımı sağlar. BursaRay 1 ve BursaRay 2 hatları için son aktarma istasyonudur.

Görükle metrosu ne zaman açılacak?

Bursa’nın toplu taşımada önemli bir yükünü tek başına karşılayan Bursaray, mevcut istasyonlarına yenilerini ekleyecek. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise ‘Emek-Şehir hastanesi Görükle hatları 2023’ün sonunda bitirileceğini. T2 hattının ise 2022 yılının haziran ayında açılacağını aktardı.

Görükle metro istasyonu ne zaman gelecek?

Üniversite – Görükle Hattı 2023’te

See also:  Bursa Ulu Camii Hangi Osmanlı Padişahı Tarafından?

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, raylı sistemin yapımına 1998 yalında başladığını ve 2002 yılında Organize Sanayi – Şehreküstü, Küçük Sanayi – Şehreküstü hatları ile hizmete açıldığını hatırlattı.

Nilüfer Belediyesi hangi metro durağı?

Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Nilüfer durak, Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakındır.

Burulaş öğretmen kartı ne kadar çekiyor?

Manyetik biletlerde öğrenci indirimi bulunmamaktadır. Aylık Abonman Kart 1 ücretleri Tam 325,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş), Öğrenci 70,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş), Öğretmen ve 60+ 285,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş) olup belirli tarifelerde geçerlidir.

Bursa Metro kaç durak?

BursaRay, Türkiye’nin Bursa şehrinde yer alan yer altı demiryolu ağıdır. 2 hatlı olup toplam 38 istasyondan oluşmaktadır.

B24 nereye gider?

B/24 otobüs hattı (Uludağ Üniversitesi), Recep Tayyip Erdoğan Blv. durağından başlayıp U.Ü. Öğrenci Yurdu / Son Durak Yönü durağına gidene kadar 77 duraklartan geçiyor. B/24 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:08’da çalışmaya başlıyor ve 22:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

B20a nereden geçiyor?

B/20-A (Burulaş)

B/20-A otobüs hattının ilk durağı Gümüştepe 8 olup son durağı Acemler Peron 3 durağıdır. B/20-A (Acemler Aktarma Merkezi), her gün çalışıyor.

Çirişhane hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çirişhane Mahallesi yakınından geçiyor: 19/D, 31/A, 96, B/2-A.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector