Bursa Metro Avm Nasıl Gidilir?

Osmangazi bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Metro Toptancı Market adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 101, 95, 97/F, B/44-B, H/4.
  2. Metro: 1, 2.

Bursa Metro Market hangi semtte?

ÇALI – KÜÇÜK SANAYI, Nilüfer bölgesinde bulunan Metro Toptancı Market konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. 06:22 civarında geçer.

Osmangazi metro istasyonu hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Osmangazi Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 19/D, 31/A, 35/H, B/29, H/4, S/2.

Metro marketten nasıl alışveriş yapılır?

Herkes! Daha önce sadece ticari vergi mükellefi olan profesyoneller Metro’dan alışveriş yapabiliyordu. Artık bireysel olarak alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz mağaza girişlerinden günlük kart çıkarttıktan sonra marketimizin imkanlarından faydalanabilir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi hangi metro durağında?

Osmangazi bölgesinde bulunan Bursa Büyükşehir Belediyesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Gökdere durak, Osmangazi içindeki Bursa Büyükşehir Belediyesi konumuna en yakındır.

Bursa metro ile Sur yapiya nasil gidilir?

BursaRay ile Ulaşım; – Üniversite hattına giden metro ile Nilüfer Durağı’nda inince. – Emek Hattına giden metro ile Paşa Çiftliği Durağı’ndan aktarma yapıp yine Nilüfer Durağı’nda inince…

Bursa Kent Meydanı hangi metro durağı?

Çarşamba Merinos durak, Osmangazi içindeki Kent Meydanı Bursaray İstasyonu konumuna en yakındır.

Metro market alışveriş kartı nasıl alınır?

Metro Alışveriş Kartı alabilmek için, Metro Alışveriş Kartı Başvuru Formunu Metro Mağazalarında doldurmanız veya Web Sitesi üzerinden online doldurarak başvuruda bulunmanız durumunda, Şirketimiz bazı kişisel verilerinizi (ad-soyad, cep telefonu, e-mail adresi, adres bilgisi), Metro Alışveriş Kartı Başvuru Formu ile

Metro market online alışveriş var mı?

Metro Fast

Alışveriş tutarınızı anlık olarak görüntüleyebilir ve kasaya geldiğinizde ürünleri sepetinizden çıkarmadan ödemenizi tamamen online bir biçimde hızlıca tamamlayabilir, bu sayede dijital bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

See also:  Izmir Çeyrek Altın Ne Kadar?

Metro markette neler var?

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Metro Market’te, sebze ve meyve, et, tavuk ve balık olmak üzere gıda malzemeleri, iş kıyafetleri ve mutfak malzemelerine kadar işletmelerin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürün bulunmaktadır.

Bursa metro alışveriş merkezi saat kaçta kapanıyor?

Metro Market şubeleri hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

Bursa’ya arabasız nasıl gidilir?

Eğer İstanbul’dan Bursa’ya arabasız ulaşım sağlıyor olacaksanız ya yukarıda söz ettiğimiz İdo feribotlarından birini değerlendirebilir (bu arada İdo’nun Beşiktaş ve Kadıköy’den Bursa’ya giden arabasız deniz otobüsleri de var yanlış bilmiyorsak) ya da Eminönü veya Büyükçekmece’den kalkan Bursa deniz otobüsünü yani BUDO’

Bursa’da ulaşım nasıl sağlanır?

Bursa’da şehir içi ulaşım seçenekleri arasında halk otobüsleri, dolmuş, minibüs, tramvay, metro, teleferik ve taksiler vardır. 1998 yılında açılan Bursaray adlı metro sistemi, doğu ve batı yönünde iki hat olarak hizmet vermektedir. 1. hat Emek’ten başlayıp Arabayatağı’nda sona erer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector