Bursa Kültür Okulları Sahibi Kim?

Yıldırım Sırakaya – Kurucu – yönetim kurulu bşk yrd – Özel Bursa Kültür Okulları | LinkedIn.

Kültür Koleji Vakfı kimin?

Kuruluş yılı olan 1986’dan bu yana İnş. Yük. Müh. Fahamettin Akıngüç’ün başkanlığında çalışmalarını sürdüren Vakıf, çalışmalarını İKEK Yönetim Kurulu Başkanı ve İKÜ Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Ful Akıngüç başkanlığında sürdürecek.

Kültür Koleji ne zaman kuruldu?

1960 yılında kurulan Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından olan Kültür Koleji bu sene 62. yaşını kutluyor. “Çocukların hizmetinde okul-hizmet veren lider” anlayışından yola çıkılarak kurulan Kültür Koleji; bugün 3 anaokulu, 2 ilkokul, 2 ortaokul, 2 lise ve 2 fen lisesi ile eğitim hizmetini sürdürüyor.

Kültür Koleji müdür?

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU tr
KÜLTÜR KOLEJİ FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ
Okul Müdürü Selin TATAROĞLU [email protected]
9.10.Sınıflar Müdür Yardımcısı Selin HAZAL DEMİRCİ tr
11.12.Sınıflar Müdür Yardımcısı Didem AYCİL SÜRER tr

Kültür Koleji hangi illerde?

Kültür Koleji Lise

 • İstanbul / Pendik.
 • İstanbul / Bakırköy.
 • İstanbul / Bakırköy.
 • Bursa / İnegöl.
 • Antalya / Alanya.
 • Kültür eğitim Kurumları kimin?

  Kurumun kurucuları eğitimci Orhan Özbey ve Fethi Şimşektir. Kurum bünyesinde TEOG eğitimi veren Fatih ve Dersanem Dersaneleri yabancı dil eğitiminde English Time ve Gökdil bulunmaktadır. Kurumun eğitim kurumları içerisinde Doğa Koleji ve Okyanus Koleji de bulunmaktadır.

  Istek vakfı okulları kime ait?

  1985 yılında Sayın Bedrettin Dalan tarafından kurulan İSTEK Vakfı, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, çağdaş ve girişimci nesiller yetiştirmektedir.

  Kültür Üniversitesi hangi vakfın?

  İstanbul Kültür Üniversitesi, yurdumuzun en eski özel öğretim kurumlarından biri olan ve 60 yıllık deneyimi ile parlak bir geçmişe sahip Kültür Koleji Vakfı (KEV) tarafından 1997 yılında kurulmuştur.

  Kültür Koleji nedir?

  Kültür Koleji ve Kültür2000 Kolejinde, öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bireysel özelliklerinin temel alındığı bir eğitim süreci planlanır. Bu amaçla, eğitim programları alışılmış yapılardan uzak, öğrenmenin öğrenileceği ve yaşam becerilerinin kazanılacağı şekilde geliştirilmiştir.

  See also:  universite tercihi ne zaman bitiyor?

  Biriz Kutoğlu Kimdir?

  Eğitim yayıncılığı alanında öğretmenlere yönelik yayınların program geliştirme,öğretim yöntem ve teknikleri, materyal geliştirme, ölçme ve değerlendirme bölümlerinde yazarlık yapmıştır. Türkiye genelinde öğretmenlerin hizmet içi eğitimlerine yönelik pek çok organizasyonda yönetici ve eğitimci olarak görev almıştır.

  Kültür 2000 kimin?

  1960 yılından bu güne eğitimini sürdüren Kültür Koleji Kurucusu ve ilk yöneticisi olan Fahamettin Akıngüç, Halil Akıngüç’ün oğludur. Fahamettin Akıngüç de babası gibi mühendislik okumuştur. Öğrenciliğinde Kültür Dersevi’nde öğretmenlik yapmıştır.

  Kültür Okulları Bursluluk Sınavı 2022 ne zaman?

  Kültür Koleji 2022 bursluluk sınavı 13 Şubat 2022 tarihinde düzenlenecek.

  Özel Okul Fiyatları Ne Kadar?

  2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAZI ÖZEL OKULLARIN ÜCRETLERİ:

  İlkokul birinci sınıf 99 bin 500, 2.3.4. sınıflar 107 bin, ortaokul 109 bin 720 lira. Yemek ücreti KDV hariç 13 bin 600 lira. – BJK Kabataş Vakfı Okulları: Anaokulu 3 yaş 76 bin 600, 4-5 yaş 92 bin 600, ilkokul 108 bin 600, ortaokul 116 bin 600 lira.

  Kültür eğitim Kurumları nedir?

  Kültür Eğitim Kurumları Kurs Merkezleri olarak hedefimiz;Öğrencilerimizi 21.yy eğitimi ve becerilerini kazandırma temelinden yola çıkarak,gelişen ve değişen dünyaya uyumlu,üretken,hedef belirleyen ve bu yolda ilerleyen,bilgili bireyler olarak topluma kazandırma amacıdır.

  Amerikan Kültür Koleji ne zaman kuruldu?

  Okulumuza Hoş geldiniz. Amerikan Kültür Kolejleri 1911 yılında Türkiye’de kurulmuş olup Aydın’ın Söke ilçesinde 2013 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Amerikan Kültür Derneği, Asya’da ve Türkiye’de uluslararası İngilizce öğretim programı TESOL sorumlusudur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector