Bursa Jandarma Bölge Komutanı Kim?

Bursa Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’ı makamında ziyaret etti.

Bursa il jandarma komutanı kim oldu?

Vali Yakup Canbolat, Bursa İl Jandarma Komutanlığı’na atanarak görevine başlayan Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Tuğgeneral Nuh Köroğlu nereye atandı?

Cumhurbaşkanlığı’nın 24 Ağustos’ta yayımlanan Atama Kararları ile İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’ndan Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı’na atanan Tuğgeneral Nuh Köroğlu, Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti.

Bursa il jandarma komutanlığı kimdir?

Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Sayın Recep YALÇINKAYA, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Tacettin ASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Gökhan Çiloğlu kimdir?

2021 yılında Tuğgeneral rütbesine terfi eden Gökhan ÇİLOĞLU Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Diyarbakır İl Jandarma Komutanı olarak 01 Ekim 2021 tarihinde göreve başlamış olup halen bu görevi yürütmektedir. İngilizce bilen Tuğgeneral Gökhan ÇİLOĞLU, Bayan Üstün ÇİLOĞLU ile evli olup, iki çocuk babasıdır.

Bursa Garnizon komutanı kimdir?

Bursa Garnizon Komutanı ve Gemlik Askeri Veteriner Okulu Eğitim Merkezi Komutanlığına atanan Albay Sacit Sabuncu, Kıbrıs’a tayini çıkan Bursa Garnizon komutanı Albay Kıvanç Kerpişçi ve yeni Merkez Komutanı Albay Salih Vatansever, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti.

Hakan Saraç Paşa kimdir?

Tuğgeneral Hakan Saraç, Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Grup Komutanı olarak görev yaparken, 28 Temmuz 2016 tarihinde Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplanan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısında alınan kararlar sonucu, albay rütbesinden bir üst rütbeye terfi ederek tuğgeneral oldu.

Nuh Köroğlu kimdir nerelidir?

Tuğgeneral Nuh Köroğlu 1968 yılında Kırıkhan-Hatay’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Hatay ilinde tamamlamış, 1982 yılında Kırıkhan Lisesi, 1985 yılında Kara Harp Okuluna girmiş ve 30 Ağustos 1989 yılında Jandarma Teğmen olarak mezun olmuştur.

See also:  Bursa Merkezden Mudanya Ya Nasıl Gidilir?

Istanbul Bolge Komutani kim?

Tümgeneral Yusuf Kenan TOPCU 1966 yılında Kars’ın Sarıkamış İlçesinde doğmuştur. Teğmen rütbesi ile 1987 yılında Kara Harp Okulundan, 1988 yılında da Piyade Okulundan mezun olmuştur.1988-2006 yılları arasında çeşitli birliklerde Takım, Bölük ve İlçe Jandarma Komutanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Erhan Demir nereye atandı?

Kaymakamımız Sayın Onur ÖZAYDIN, ziyaretlerinden dolayı Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Sayın Erhan DEMİR ve Artvin il Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sayın Mustafa KILINÇ’a teşekkür etti.

Bursada hangi askeri birlik var?

Bursa Askeri Birimler

 • BÜYÜKORHAN JANDARMA KOMUTANLIĞI. Cumhuriyet Mah.
 • TİRİLYE JANDARMA KOMUTANLIĞI. Zeytinbağı-Halilbey Mah.
 • BADEMLİ JANDARMA KOMUTANLIĞI.
 • YİĞİTALİ JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI.
 • HARMANCIK JANDARMA KOMUTANLIĞI.
 • KÜÇÜKKUMLA JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI.
 • GÜRSU JANDARMA KOMUTANLIĞI.
 • YILDIRIM JANDARMA KOMUTANLIĞI.
 • Jandarma telefon numarası kaç?

  Bakanlığımız, acil durumlarda 110 Yangın İhbar, 112 Sıhhi İmdat, 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat, 122 Alo AFAD, 177 Orman Yangın İhbar ve 158 Sahil Güvenlik numaralarının aranması yerine bu numaraları tek çatı altında 112’de birleştirmişti.

  Murat Bulut kimdir?

  Tuğgeneral Murat Bulut… Yozgat’ın askeri alanda ülkesine kazandırdığı önemli isimlerden bir tanesi. Memleketine, insanına olan sevgisi kadar görevindeki başarısı ile de adından söz ettiren Tuğgeneral Murat Bulut, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı görevini yürütüyor.

  Musa Çitil kimdir nerelidir?

  Korgeneral Musa ÇİTİL 1962 yılında Göksun’da doğmuştur. 1984 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun olan Korgeneral Musa ÇİTİL; 1984-2000 yılları arasında sırasıyla Van 21’inci J.Snr.Tug.K.lığı, Ankara Güvercinlik J.Okulu, Bilecik 9’uncu J.Er Eğt.A.K.lığı, Diyarbakır 4’üncü J.Komd.Tb.K.lığı, Kastamonu İl J.K.

  Diyarbakır bölge komutanı kim oldu?

  Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Dr. Fuat GÜNEY, Valimiz Hulusi ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu. Tümgeneral Güney’i makamında ağırlayan Valimiz, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.

  See also:  Bursa Abonman Ne Kadar?

  Şakir Uslu nereli?

  Tuğgeneral Şakir USLU 1966 yılında Yozgat/Yerköy ilçesinde doğmuştur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector