Bursa Idodan Bursa Merkeze Nasıl Gidilir?

Bursa’daki Güzelyalı İDO İskelesi’nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bursa İDO ya nasıl gidilir?

İDO Bursa İskelesi’ne gitmek için tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım aracı ise metrodur. BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından 1/GY Numaralı otobüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

İDO Bursa nereye gidiyor?

Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında

İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Mudanya Bursa Otogar nasıl gidilir?

Mudanya’ya Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım

Bursa Terminali’nde indikten sonra Mudanya ilçe merkezine F/1 hat numaralı otobüs ile gidebilirsiniz. Yolculuğunuz 45 dakikada sonlanacaktır. Tam yolcular için fiyat 5,5 TL iken indirimli bilet fiyatı 4,5 TL ve öğrenci bilet fiyatı 2,65 TL’dir.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

İDO Bursa hangi iskele?

Mudanya İDO iskelesi Gemlik Mudanya yolu sonunda, Güzelyalı bölgesinde bulunmaktadır. Teleferik, Terminal ve Derebahçe’ye otobüs, taksi ve dolmuşla ulaşım sağlanabilen Mudanya iskelesinde, İDO, BUDO ve diğer iskele bölgesi yan yana olduğu için ulaşım imkanları da gelişmiştir.

Bursa’ya feribot ile nasıl gidilir?

Yenikapı – Bursa arası karşılıklı olarak yapılan feribot seferlerini İDO düzenlemektedir. Araçlı ve araçsız yolcu taşımacılığı yapan seferlerde yolculuk 90 dakika sürmektedir. Yolculuğun varış noktası Güzelyalı Feribot İskelesi’dir. Bilet fiyatları 28 – 30 TL’den başlamaktadır.

See also:  Basml Hangi Okul Bursa?

İstanbul Bursa feribot nereye gidiyor?

İstanbul Bursa feribot seferleri; Bursa-Yenikapı-Kadıköy, Bursa-Armutlu-Yenikapı-Kadıköy – Bursa ve Bursa-Yenikapı hatları ile İDO tarafından düzenlenmektedir. Büyükçekmece – Mudanya Bursa arası feribot seferleri yaz aylarında yapılmaktadır.

İstanbul Mudanya Feribot nereden kalkıyor?

Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

Büyükçekmece Bursa feribot nereden kalkıyor?

Büyükçekmece Mimarsinan İskelesi, aynı isimli mevkiide, Turyol Büyükçekmece Mimasinan İskelesi olarak geçer ve marinanın yanındadır. Sizi Mudanya yönüne götürecek Budo Büyükçekmece Mudanya feribotları buradan her gün düzenli olarak kalkar.

Mudanyadan terminale hangi otobüs gider?

Mudanya F1 Terminal Otobüsü için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
2/U Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi GÖRÜNTÜLE
2/GM Güzelyalı GÖRÜNTÜLE
104 Mudanya GÖRÜNTÜLE
991 Eşkel GÖRÜNTÜLE

Bursa Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

F1 saat kaçta Mudanya?

F/1 otobüs hattı (Mudanya Budo İskelesi), Terminal Peron 6 durağından başlayıp Budo Mudanya İskelesi durağına gidene kadar 42 duraklartan geçiyor. F/1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 21:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

BUDO hangi iskeleye gidiyor?

BUDO Seferleri ve Saatleri

 • İstanbul (Eminönü) – Bursa (Mudanya)
 • Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü)
 • İstanbul (Büyükçekmece) – Bursa (Mudanya)
 • Bursa (Mudanya) – İstanbul (Büyükçekmece)
 • Armutlu İhlas – Bursa (Mudanya)
 • Bursa (Mudanya) – Armutu İhlas.
 • Armutlu İhlas – İstanbul (Eminönü)
 • İstanbul (Eminönü) – Armutlu İhlas.
 • Bursa Mudanya BUDO nasıl gidilir?

  BUDO Deniz Otobüsleri:

  See also:  Ebada Okul Numarası Nasıl Öğrenilir?

  BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından F3 Numaralı otobüsleri ya da özel minibüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

  BUDO hangi durakta?

  Eminönü İskele durak, İstanbul içindeki BUDO Eminönü / Sirkeci – Mudanya Deniz Otobüsü konumuna en yakındır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector