Bursa Havaalanı Nerede?

Bursa Yenişehir Havalimanı Bursa kent merkezine 47 km uzaklıktadırç Bursa, İstanbul’a 156, İzmir’e 330 ve Ankara’ya ise 387 km uzaklıktadır. Bursa otobüs terminaline ŞehreTürkiye’nin birçok kentinden direkt otobüs seferleri yapılıyor.

Bursa’da kaç tane havaalanı var?

Bursa şehrine yakın havalimanları

Yakınlarda 2 havalimanı daha var.

Bursa havalimanı hangi semtte?

Bursa Yenişehir Havalimanı 40.257702 enlem ve 29.544001 boylamda yer almaktadır. Yenişehir ilçesine bağlıdır. Bursa Yenişehir Havalimanı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Bursadan havaalanına nasıl gidilir?

Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BBBUS otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, HAVAİST firması ile ortaklaşa organizasyonla, Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyor.

Bursa Havaalanı Bursa Otogar arası kaç km?

Bursa Otogarı – Bursa Yenişehir Airport arası 56 km mesafesiyle toplu taşıma, taksi ve araç kiralama olanaklarını tercih ederek ulaşabilirsiniz.

Bursada hangi havaalanı var?

Bursa Yenişehir Havalimanı (IATA:YEI, ICAO:LTBR), 1944’te bir askeri üs olarak kurulan tesis, askeri havaalanına yapılan ilave tesislerle birlikte sivil hava ulaşımına hazır hale getirilerek Bursa Havaalanı adıyla, 3 Kasım 2000 tarihinde hizmete girdi.

Bursa’ya hangi havaalani yakin?

Sabiha Gökçen Havalimanı Bursa’ya oldukça yakın olup, bu noktadan sonra kara yolu ile Bursa’ya ulaşımınızı sağlamanız mümkündür.

Bursa Yenişehir Havaalanı hangi köyde?

Bursa Yenişehir Havaalanı 40.257683 enlem ve 29.543987 boylamda yer almaktadır. Yenişehir ilçesine bağlıdır. Bursa Yenişehir Havaalanı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bursa Yenişehir Havaalanı posta kodu 16900.

Bursa Havaş nereden kalkıyor?

BBBUS – Sabiha Gökçen Otobüs Bileti. BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

See also:  Bursa Lunapark Nerede?

Bursa otogardan Havalimanı’na nasıl gidilir?

Belediye Otobüsleri

Bursa şehir içi ulaşım sisteminin en önemli toplu taşıma aracı olan belediye otobüslerinin 80 numaralı hattı şehir merkezinden aktarmasız olarak Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaştırıyor.

Bursa Yenişehir havalimanı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yenişehir Havalimanı yakınından geçiyor: 16/İ, 17/D, 25, 38.

Bbbus Bursa nereden kalkıyor?

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Yenisehire hangi otobus gider?

Merkez bölgesinde Yenişehir Mahallesi için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
510 Üniversite GÖRÜNTÜLE
520 Şirinköy GÖRÜNTÜLE
340 Kayalar Toki GÖRÜNTÜLE
350 Üniversite GÖRÜNTÜLE

Bursa Havalimanından Bursa otogara nasıl gidilir?

– Havalimanı/Şehir Merkezi Servis Otobüsleri ile Ulaşım

Yenişehir Koop ve İnegöl Koop minibüsleri havalimanından şehir merkezine ve Bursa otobüs terminaline gitmektedir. Şehir merkezine olan yolculuklarda bilet ücreti 10₺, Bursa otobüs terminaline ise 13.50₺’dir.

Bursa Karacabey Bursa Otogar arası kaç km?

Karacabey ile Bursa il merkezi arası mesafe 69 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mesafeyi özel aracınız ile birlikte 1 saat gibi ortalama bir süre içerisinde gidebilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı açık mı?

Yenişehir Havaalanından alınan bilgiye göre; havaalanında tadilat olduğu bilgisi kesinlikle yanlış. Ekim ayına kadar Anadolu jet, Erzurum, Muş ve Trabzon tarifeli seferlerini kaldırmış. Havaalanı 7/24 açık ve kargo uçuşları, eğitim uçuşları devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector