Bursa Güzelyalı Nasıl Gidilir?

Bursa’ya en uygun nasıl gidilir? İstanbul – Bursa arası yolculuğunuz yaklaşık 75-80 dakika olacaktır. Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan şehir içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz.

Bursa Güzelyalı otobüsleri nereden kalkıyor?

1/GY (Burulaş)

1/GY otobüs hattının ilk durağı Güzelyalı Feribot İskelesi olup son durağı Emek İstasyonu Peron 2 durağıdır. 1/GY (Emek İstasyonu), her gün çalışıyor.

Mudanya Güzelyalı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Güzelyalı Sahili yakınından geçiyor: 1/GY, 2/GM.

Güzelyalı hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Güzelyalı yakınından geçiyor: 130Ş, 133KT, 133T, 200, 500T.

Bursa Idodan merkeze nasıl gidilir?

Bursa’daki Güzelyalı İDO İskelesi’nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bursa Güzelyalı minibüsleri nereden kalkıyor?

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Minibüs)

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI minibüs / dolmuş hattının ilk durağı İdo Feribot İskelesi 2 olup son durağı Organize Sanayi Minibüs Durağı durağıdır. ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Organize Sanayi), her gün çalışıyor.

Bursa Mudanya dolmuşları nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Güzelyalı Ido’dan Bursa’ya nasıl gidilir?

BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından 1/GY Numaralı otobüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

Bursadan Mudanya’ya hangi otobüsle gidilir?

Bursa il merkezinden Mudanya ilçe merkezine gitmek isteyen yolcular, F/3 hat numaralı otobüse binebilirler. Ayrıca il merkezinden Mudanya ilçe merkezine giden minibüsler de yer almaktadır.

Mudanya terminal hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mudanya F1 Terminal Otobüsü yakınından geçiyor: 1/GY, 1/M, 1/SY.

See also:  Bursa Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz 2021?

Güzelyalı Mahallesi hangi dolmuş gider?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Güzelyalı Mahallesi yakınından geçiyor? Bu Minibüs / Dolmuş hatları Güzelyalı Mahallesi yakınından geçiyor: MİNİBÜS: C-84.

Uğur Mumcu Bulvarı Adana hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Uğur Mumcu Bulvarı yakınından geçiyor: 153, 172, CEMALPAŞA 1, CEMALPAŞA 3.

Anafartalar Kampüsüne hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Anafartalar Kampüsü yakınından geçiyor: Ç-1, Ç-11Ç, Ç-11G, Ç-7.

Bursa merkezden feribota nasıl gidilir?

BUDO Deniz Otobüsleri:

BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından F3 Numaralı otobüsleri ya da özel minibüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Bursa feribotuna nasıl gidilir?

Deniz yolu İle Ulaşım

İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir. Bu seferlerde arabalı ve arabasız yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector