Bursa Dikkaldırım Hangi Ilçede?

Dikkaldırım Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Çekirge semtinde bulunan Dikkaldırım Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.

Bursa Dikkaldırım hangi semtte?

Dikkaldırım Mahallesi 40.208023 enlem ve 29.011059 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Dikkaldırım Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Dikkaldırım Mahallesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Bursa Çekirge nereye bağlı?

Çekirge, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir semttir.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Bursada hangi ilçede yaşanır?

sakinlik için çekirge, şehir merkezine yakın olmak için maksem, ipekçilik, yeşil, gece hayatına yakın durmak için de ihsaniye, beşevler, fethiye. öğrenciysen görükle, travestiysen çarşamba, dindarsan emirsultan-ışıklar. tabiki kaplıkaya’dır. bursa’nın en temiz havasına sahip ve zemin olarak da en sağlam bölgesidir.

Bursa Uludağ nereye bağlı?

Bursa ili sınırları içerisinde bulunan Uludağ, Marmara Denizi’nin güneyinde konumlanmıştır. Bursa’ya ve Orhaneli’ne bakan yamaçları bulunmaktadır ve Soğukpınar ilçesine bağlıdır.

Inegöl Bursa’da mı?

İnegöl, Bursa’nın güneydoğusunda ve Bursa şehir merkezine (Kestel) 30 km uzaklıktadır.

Osmangazi hangi semtte?

Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır.

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

See also:  Diyarbakır Izmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa hangi ilçesi güzel?

Adını Orhangazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan alan Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilgi çekici noktalarından biridir. Nilüfer bölgesi içerisinde birbirinden değerli doğal güzellik seçeneklerinin bulunduğu bilinmektedir.

Bursa’nın hangi ilçesi güzel?

Bursa’nın en güzel ilçesi İznik, çinileriyle ve şirin evleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri haline geldi İznik, Türkiye’nin Bursa ilinin bir ilçesi ve ilçenin merkezi olan şehir.

Bursa yaşamak için nasıl bir şehir?

Bursa ili okadar geniş iş imkanlarına sahiptir ki bu şehirde çalışmayan insan ayıplanır Büyük küçük her türlü her çeşit iş bulabilirsiniz Mahalle aralarındakiler hariç,25tane Organize Sanayi Bölgesine sahiptir. Ülkemizin ilk Sanayii Bölgesidir ve En büyüklerden bitanesidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector