Bursa Deniz Otobüsü Iskelesi Nerede?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir. İDO Bursa İskelesi Haritası

Bursa feribot hangi ilçede?

istanbul bursa 75 dk sloganıyla karşımıza çıkan seferler istanbul’dan bursa mudanya ilçesi güzelyalı (burgaz) arası yapılacak olan seferlerdir. mudanya bursa merkez ilçeler arasına dahil olduğu için direk bursa diye bahsi geçmektedir.

Kadıköy Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

Şu anda Kadıköy İDO İskelesi’nden iç hatlarda Yenikapı, Bakırköy, Bostancı ile dış hatlarda Armutlu, Armutlu Tatil Köyü, Kumla ve Bursa seferleri düzenlenmektedir.

Bursa İDO iskelesine hangi otobüs gider?

Bursa şehrinde İdo GÜzelyalı İskelesi konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 1/GY. Güzelyalı İskelesi – Emek İstasyonu.
 • F/1. Mudanya Budo İskelesi – Terminal.
 • 2/GM. Güzelyalı – Mudanya.
 • 2/U. Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi.
 • 104. Gemlik – Mudanya.
 • Bursa Idoya nasıl gidilir?

  Yenikapı – Bursa arası karşılıklı olarak yapılan feribot seferlerini İDO düzenlemektedir. Araçlı ve araçsız yolcu taşımacılığı yapan seferlerde yolculuk 90 dakika sürmektedir. Yolculuğun varış noktası Güzelyalı Feribot İskelesi’dir. Bilet fiyatları 28 – 30 TL’den başlamaktadır.

  Feribotta nerede oturmalı?

  En ideal taraf arka ve orta koltuklardır.

  İstanbul Bursa feribot nereye gidiyor?

  İstanbul Bursa feribot seferleri; Bursa-Yenikapı-Kadıköy, Bursa-Armutlu-Yenikapı-Kadıköy – Bursa ve Bursa-Yenikapı hatları ile İDO tarafından düzenlenmektedir. Büyükçekmece – Mudanya Bursa arası feribot seferleri yaz aylarında yapılmaktadır.

  İstanbul Bursa arası feribot kaç lira?

  Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri. Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Biletleri Bilet.com’da!
  Tarih Feribot Tipi Fiyat
  02.06.2022 SB 134 TL
  03.06.2022 SB 154 TL
  03.06.2022 SB 144 TL
  See also:  Izmir Araba Pazarı Hangi Gün?

  İstanbul Bursa feribot ne kadar sürer?

  Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

  Bursa Kadıköy deniz otobüsü kaç saat?

  İstanbul Kadıköy ve Bursa güzergahları arasında karşılıklı olarak deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 95 dakikadır.

  İDO nereden kalkıyor?

  İDO Yenikapı İskele adresi; Katip Kasım Mahallesi, Kennedy Caddesi üzerinde yer alıyor. İskelenin yerini kolaylıkla tarif etmek için, genellikle M1 ve M2 Metro ve Marmaray hatlarının çıkışı kullanılıyor. Metro çıkışından İDO Yenikapı Terminali’ne 5-6 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

  İDO kalkıyor mu?

  İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), İçişleri Bakanlığının ‘Kısmi Kapanma’ konulu genelgesi doğrultusunda, hafta içi seferlerine 05.00 ile 19.00 saatleri arasında devam edeceğini duyurdu.

  Bursa Idodan merkeze nasıl gidilir?

  Bursa’daki Güzelyalı İDO İskelesi’nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

  BUDO Bursa nereden kalkıyor?

  BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

  Bursa Güzelyalı otobüsleri nereden kalkıyor?

  1/GY (Burulaş)

  1/GY otobüs hattının ilk durağı Güzelyalı Feribot İskelesi olup son durağı Emek İstasyonu Peron 2 durağıdır. 1/GY (Emek İstasyonu), her gün çalışıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector