Bursa Burs Başvurusu Ne Zaman Açıklanacak?

28-) Burs başvuru sonuçları ne zaman ve nerede duyurulacaktır? Yapılan başvurular 16.03.2022-27.03.2022 tarihleri arasında değerlendirilecek olup, başvuru sonuçları 28.03.2022 – 31.03.2022 tarihinde https://basvuru.burskoop.com/bursiyer/basvurularim adresi üzerinden duyurulacaktır.

Bursa Belediyesi burs veriyor mu?

BURSA – Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Bursa Kalkınma ve Eğitim Kooperatifi üzerinden burs almak için başvuran 10 bin 332 üniversiteli arasından hak sahibi 3 bin genç belirlendi. Burs alacak öğrencilerin isimleri, burskoop.com sitesi üzerinden kamuoyuna açıklandı.

Bursa Belediyesi bursu ne kadar?

BURSA – Bursa’da bir ilki gerçekleştirerek kurduğu kooperatifle Mart ayından itibaren 3000 üniversiteli gence aylık 500 TL burs veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, 2022-2023 eğitim dönemiyle birlikte 5000 meslek lisesi öğrencisine de aylık 300’er TL burs verecek.

Bursa Koop burs kaç ay veriliyor?

Normal koşullarda 8 ay süresince ödeme alan adaylar 8 ay süresince ödeme alacaktır. Fakat bu uygulamanın 2. yarısına yetişenler ise bu sene Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayları olmak üzere 4 ay burs alacaktır. Önümüzdeki dönem itibarıyla 8 ay süresince burs almaya devam edecektir.

Bursa Belediye bursu ne zaman yatacak?

Normal şartlar altında Bursa Büyükşehir Belediyesi, burs yardımları bir eğitim yılında toplam 8 ay boyunca gerçekleştirilmektedir. Ancak bu yıl yaşanan gecikmeden ötürü öğrencilere sadece ikinci dönem için Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında ödeme yapılacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi burs başvurusu nasıl yapılır?

“Online Başvuru Formu” nu doldurmadan önce “BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER” sekmesinde sıralanmış belgeler hazır bulundurulmalıdır. “Online Başvuru Formu”nun bütün sayfalarını eksiksiz doldurup kaydettiğinizden emin olmalısınız. Başvurunuz başarı ile tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme SMS’ i gönderilecektir.

Kart 16 limiti ne kadar?

Yani Kart16 limiti sabit olmamakla birlikte ihtiyaç sahiplerinin maddi durumlarına göre farklılık gösteriyor. Belediye, ihtiyaç sahiplerinin kartına aylık 100 TL, 300 TL, 400 TL gibi farklı limitler tanımlayabiliyor.

See also:  Izmir Çanakkale Hangi Yoldan Gidilir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru Süreci Devam Ediyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi 454 personel alımı başvuruları Nisan ayında başlamıştı ve hala devam ediyor. Adaylar başvurularını İnternet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Online yapılacak başvurular için en geç 31 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru kabul edilecek.

Burskoop nedir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan BURSKOOP, örgün üniversitelerin lisans ve ön lisans bölümlerinde öğrenim gören ancak maddi yetersizlik sebebi ile zorluklar yaşayan öğrencilerine karşılıksız olarak burs veren bir kooperatiftir.

Bursa Koop açıklandı mı?

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Bursa Kalkınma ve Eğitim Kooperatifi üzerinden burs almak için başvuran 10 bin 332 üniversiteli arasından hak sahibi 3 bin genç belirlendi. Burs alacak öğrencilerin isimleri, burskoop.com sitesi üzerinden kamuoyuna açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector