Bursa Anadolu Hastanesi Sahibi Kim?

Dr. Hayati ARKAZ Sivas / Yıldızeli 25.03.1957 doğumludur. Anadolu Sağlık Grubu’nun kurucusudur.

Op Dr Ergin Kopal kimdir?

Ergin Kopal 1974 yılında Erzurum’da doğmuştur. Eğitim hayatına Bursa’da Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başlamış, Bursa Değirmenlikızık Ortaokulu ve Bursa Yıldırım Beyazıt Lisesi’nde devam etmiştir. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak, 1999 yılında mezun olmuştur.

Esentepe Hastanesi Bursa kime ait?

Ergin Kopal, “Kopal Sağlık Grubu çatısı altındaki Özel Esentepe Hastanesi, Bursa Özel Anadolu Hastanesi ve İnegöl Özel Metafiz Tıp Merkezi olarak, Bursa’nın en önemli değerlerinin başında gelen Bursaspor’a destek olmak istedik. Bu noktada Bursa’daki tüm kent dinamiklerine önemli sorumluluklar düşüyor.

Silivri Anadolu Hastanesi kime ait?

ARKAZ Grup’a ait Özel Silivri Anadolu Hastanesi, Devlet Bakanı Faruk Çelik tarafından açıldı.

Bursa Anadolu Hastanesinde hangi bölümler var?

Doktorlarımız

 • Doktor Adı
 • Bölümü Bölüm. Acil Servis. Anestezi ve Reanimasyon. Beslenme ve Diyet. Beyin ve Sinir Cerrahisi. Biyokimya. Check – Up. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye. Dermatoloji. Eczane. Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon. Fizyoterapi. Genel Cerrahi. Göğüs Cerrahisi. Göz Hastalıkları
 • Tuba Kopal kimdir?

  Tuba Kopal 1978 yılında Malatya’da doğmuştur. Balıkesir’de ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Eskişehir Gazi Lisesi’nde eğitimini sürdürmüştür. Daha sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak 2002 yılında mezun olmuştur.

  Bursa Esentepe hastanesi muayene ücreti ne kadar?

  Bursa Osmangazi ilcesinde özel Esentepe hastanesine 2 5 yaşındaki oğlumu götürdüm. Rahatsızdı. Doktor ***** normal günlerde 180 TL muayene ücreti,23.07.2021 tarihide 335 TL muayene ücreti aldılar ve SSK lıyım.

  Bursa Özel Esentepe Hastanesi kaç yataklı?

  Ayrıca 50’de normal hasta yatağı ile birlikte, toplamda 67 yataklı hastane olarak hizmet vermeyi sürdürüyor. Bununla birlikte hastanede, 5 ameliyathane odası, 1 adet göz müdahale odası, 13 yataklı gözlem odası, anjiyo ünitesi ve girişimsel radyoloji ünitesi bulunuyor.

  See also:  Izmir Havalimanı Hangi Semtte?

  Esentepe Hastanesi hangi metro durağı?

  Osmangazi bölgesinde bulunan Özel Esentepe Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Hamitler Fethiye durak, Osmangazi içindeki Özel Esentepe Hastanesi konumuna en yakındır.

  Arkas Holding sahibi kimdir?

  Hayati Arkaz, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Arkaz Holding’in Sağlık, İnşaat, Tarım ve Hayvancılık, Gıda, Temizlik sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerine yön vererek üretmeye, istihdam yaratmaya ve deneyimli ekibiyle çalışmaya devam etmektedir.

  Dr Ismail söbe kimdir?

  Dr. İsmail Söbe Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

  Kastamonu Anadolu Hastanesi sahibi kim?

  Celal Civcioğlu, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, eşi ise serbest bırakıldı. Öte yandan Anadolu Hastanesinden yapılan açıklamada, hastane ortaklarından Celal Civcioğlu’nun yargılanma sürecinin sürdüğü belirtilerek, hastanelerinin tüm birimlerinde hizmetlerin aksamadan devam ettiği kaydedildi.

  Haluk akış hangi hastanede?

  Baş ağrıları, vertigo, Parkinson, alzheimer, uyku bozuklukları, epilepsi ve beyin damar hastalıkları özel ilgi alanı olan Akış, 2018 yılı itibariyle Özel Bursa Anadolu Hastanesi’nde çalışma hayatına devam etmektedir.

  Dr Arzu Ertem Cengiz hangi hastanede?

  Arzu Ertem Cengiz, görevine Özel Anadolu Hastanesi’nde devam etmektedir.

  Eskişehir Anadolu Hastanesinde hangi bölümler var?

  Hastanenin hizmet verdiği tıbbi branşlar genel olarak şunlardır: Üroloji, Tıbbı Mikrobiyoloji Laboratuarı, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector