Bulut Eğitim Vakfı Kimin?

türkiye iş kadınları derneği başkanı nilüfer bulut ve ailesi tarafından kurulan bulut eğitim vakfı, istanbul kağıthane’de ellialtıoğlu vakfının tahsis ettiği binada “istanbul galata üniversitesi” kuruyor. üniversitenin diş hekimliği fakültesi, sanat ve sosyal bilimler fakültesi, spor bilimleri fakültesi, meslek

Galata Üniversitesi sahibi kim?

İstanbul Galata Üniversitesi, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Bulut Eğitim Vakfı tarafından 2020 yılında kurulan bir vakıf üniversitesidir.

Galata Üniversitesi hangi vakfın?

Bulut Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş olan, İstanbul Galata Üniversitesi; 30.05.2019 Kabul Tarihli ve 7176 Sayılı Kuruluş Kanunu’nun, 12.06.2019 tarihli ve 30799 sayılı Resmi Gazete’de yayım- lanması ile kamu tüzel kişiliği kazanmıştır.

Galata Üniversitesi hangi semtte?

İstanbul Galata Üniversitesi, üniversiteler, Evliya Çelebi Mah., Şimal Sok., No:4A, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Galata Üniversitesi Online mı?

Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversitemizin 2021-2022 akademik yılı 11 Ekim 2021 Pazartesi günü başlayacaktır. Üniversitemizde hazırlık sınıfı, önlisans programları ve lisans bölümlerinde AKTS değeri temel alınarak %40’ının uzaktan öğretim, %60’ının yüz yüze öğretim yoluyla verilmesine karar verilmiştir.

Galata Üniversitesi Rektörü kimdir?

Dr. Özgür Çengel – İstanbul Galata Üniversitesi Rektörü

Prof Dr Özgür Çengel kimdir?

Prof. Dr. Özgür Çengel

Özgür Çengel, 2002 yılından itibaren İstanbul Ticaret Üniversitesi, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. 2009 yılında Pazarlama Anabilim Dalında Doçentlik belgesine hak kazanmış ve 2015 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne Profesör olarak atanmıştır.

Galata Kulesi tam olarak nerede?

Galata Kulesi İstanbul’un Beyoğlu ilçesi, Galata semtinde bulunur.

Galata Üniversitesi’ne yakın yurtlar?

Galata Kampüsü’ne Yakın Öğrenci Yurtları:

 • Beyoğlu Erkek Şubesi 0,58 km.
 • Fatih Kıztaşı Kız Şubesi 2,70 km.
 • Fatih Vatan Erkek Şubesi 3,22 km.
 • Beşiktaş Erkek Şubesi 3,25 km.
 • Haseki Erkek Şubesi 3,34 km.
 • Çapa Kız Şubesi 3,44 km.
 • Şişli Erkek Şubesi 3,80 km.
 • Üsküdar Kız Kampüsü 8,64 km.
 • See also:  Gram Altın Ne Kadar Izmir?

  Atlas Üniversitesi ne zaman açıldı?

  İstanbul Atlas Üniversitesi, 2018 yılında Türk Balkan Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuş bir üniversitedir.

  Galata kulesine metro ile nasıl gidilir?

  Marmaray Sirkeci durağında metrodan inmeniz gerekiyor. Sirkeci Marmaray durağından sonra Bağcılar-Kabataş tramvay hattına aktarma yapın. Kabataş yönüne binin ve Karaköy durağında inin. İndiğiniz yerden yokuşu kullanarak Galata Kulesi’ne ulaşabilirsiniz.

  Galata Üniversitesi dersler ne zaman başlıyor?

  Üniversitemizin 2021-2022 akademik yılı 11 Ekim 2021 Pazartesi günü başlayacaktır. Üniversitemizde hazırlık sınıfı, önlisans programları ve lisans bölümlerinde AKTS değeri temel alınarak %40’ının uzaktan öğretim, %60’ının yüz yüze öğretim yoluyla verilmesine karar verilmiştir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector