Asfa Eğitim Kurumları Hangi Cemaatin?

FETÖ’nün yerine diğer cemaatlerin geçtiğine yönelik tartışma devam ederken, İskenderpaşa Cemaati’nin şeyhi olan Mahmut Esad Coşan’ın kurucusu olduğu ASFA Koleji, 3 – 10 yaş arasındaki çocukları anaokulunda Kuranı Kerim, Arapça ve hafızlık eğitimi verdiği ortaya çıktı.

Asfa Koleji Genel müdür?

Asfa Ferda Koleji Genel Müdürü Leyla Erdoğan, Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kanıbol, İlkokul Müdürü Tuğba Erdem, Rektörümüz Sn.

Asfa Koleji Bursluluk Sınavı 2021 ne zaman?

Asfa Eğitim Vakfı’nın, İstanbul’da eğitim gören ilkokul 4. sınıf ile ortaokul 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştireceği bursluluk sınavı 9 Nisan 2021 Cuma günü yapılacak.

Buse Koleji kurucusu kimdir?

Buse Eğitim Kurumları kurucusu Fütuhat Yavuz hanımefendiyle tanıştık. Buse Koleji bize çok büyük destekler sundu.

Komaş eğitim Kurumları kimin?

bir Türkiye Diyanet Vakfı kuruluşu olup sermayesinin % 99.45’i Türkiye Diyanet Vakfı’na aittir.

Mersin Şebnem okulları kimin?

Mersin Şebnem Okulları Kurucusu Yaşar GÜLTEKİN ve Okul Müdürü Ramazan YETKİN, Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Vadi Koleji kimin?

Ali-Hasan Coşkun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Kariyer Günü kapsamında 10. 11. ve 12. Sınıf alan öğrencilerine yönelik; Özel Vadi Koleji kurucusu Fazıl KARDAŞ, müdürü Hazel KARDAŞ, okul öncesi öğretmeni Ayla ERTÜRK, görsel sanatlar öğretmeni Aysun SAYGILI, robotik kodlama öğretmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector