Antalya Yesildere Mah Nerede?

Semt/Mahalle olarak Yeşildere Mh. ve Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Yeşildere Mahallesi haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Yeşildere Mahallesi GPS koordinatları 36° 54´ 29.9556′ ve 30° 44´ 2.4864′.

Antalya Yeşildere nereye bağlı?

Yeşildere Antalya ilinde yer almakta olup, Yenigün semtinde bulunan Yeşildere Muratpaşa ilçesine bağlıdır.Yeşildere haritası konumu ise 36° 54′ 34.8876” Kuzey ve 30° 43′ 50.4624” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeşildere bağlı olduğu Muratpaşa ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Yeşil dere nereye bağlı?

Yeşildere Ankara ilinde yer almakta olup, Yeşildere Elmadağ ilçesine bağlıdır.Yeşildere haritası konumu ise 39° 56′ 22.2792” Kuzey ve 33° 14′ 14.8884” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeşildere bağlı olduğu Elmadağ ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Muratpaşa nereye yakın?

Antalya il merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Muratpaşa ilçesi, turizm anlamında bölgenin gelişmiş tatil merkezlerinden biridir. Ziyaretçilerine birçok farklı olanak sunan ilçe, doğuda Aksu, kuzeyde Kepez, batıda Konyaaltı ve güneyde Akdeniz ile komşudur.

Antalya Meltem Mahallesi nereye bağlı?

Meltem Antalya ilinde yer almakta olup, Meltem Muratpaşa ilçesine bağlıdır.Meltem haritası konumu ise 36° 53′ 4.6464” Kuzey ve 30° 40′ 7.9680” Doğu gps koordinatlarıdır. Meltem bağlı olduğu Muratpaşa ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Zeytinköy hangi mahallede?

Yeşildere ya da bilinen adıyla Zeytinköy, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir.

Zeytinköy nereye bağlı?

Zeytinköy, Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı bir mahalle.

Ankara Yeşildere neresi?

Yeşildere Fatih, Ankara ilinin Elmadağ ilçesine bağlı bir mahalledir.

Yılanlı Dere nerede?

Yılanlı Dere İç Anadolu bölgesinde yer almakta olup, Sivas iline bağlıdır. Yılanlı Dere bağlı olduğu Sivas iline 100 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Yeşiltepe nereye bağlı?

Yeşiltepe Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Yeşiltepe Aksaray ilinde yer almakta olup, Yeşiltepe Aksaray Merkez ilçesine bağlıdır.Yeşiltepe haritası konumu ise 38° 27′ 45.7200” Kuzey ve 33° 45′ 55.2492” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeşiltepe bağlı olduğu Aksaray Merkez ilçe merkezine 25 kilometre mesafe uzaklıktadır.

See also:  Semazen Olmak Için Nasıl Bir Eğitim Alınır?

Antalya Muratpaşa hangi semtte?

Antalya’nın merkez ilçelerinden olan Muratpaşa, Antalya’nın ilçelerinden kuzeyinde Kepez, doğusunda Aksu, ve batısında da Konyaaltı ilçeleriyle komşudur ve güneyiyle Antalya’nın Akdeniz’e kıyısı olan ilçelerindendir.

Muratpaşa ilçesi hangi ile bağlı?

Muratpaşa
İlçe
Ülke Türkiye
İl Antalya
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi

Antalya Muratpaşa Merkez ilçe mi?

Muratpaşa, Antalya’nın merkez ilçesidir. İlçe, yıl boyunca milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Antalya Kızılarık Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Kızılarık Antalya ilinde yer almakta olup, Yenigün semtinde bulunan Kızılarık Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Kızılarık haritası konumu ise 36° 54′ 32.0436” Kuzey ve 30° 43′ 14.2500” Doğu gps koordinatlarıdır. Kızılarık bağlı olduğu Muratpaşa ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Muratpaşa ismi nereden geliyor?

Kentin en eski yerleşim yeri olması nedeniyle Muratpaşa’nın tarihi aynı zamanda Antalya’nın da tarihidir. Muratpaşa adını, yapım tarihi 1570 olan Muratpaşa Camii’ne de adını veren Karaman Beyi Murat Paşa’dan almaktadır.

Emek Mahallesi nereye yakın?

Emek Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Sarıgazi semtinde bulunan Emek Mahallesi Sancaktepe ilçesine bağlıdır. Emek Mahallesi haritası konumu ise 41° 0′ 7.4556” Kuzey ve 29° 11′ 39.4728” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek Mahallesi bağlı olduğu Sancaktepe ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector