Antalya Yeni Valisi Kim?

1969 yılında Düzce Gümüşova’da doğan Ersin Yazıcı, 1990 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun oldu.

2021 Antalya Valisi Kimdir?

1969 yılında Düzce Gümüşova’da doğan Ersin Yazıcı, 1990 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun oldu. 1992’de Kaymakam olarak meslek hayatına başladı.

Şu anda Antalya Valisi Kimdir?

1969 yılında Düzce Gümüşova’da doğan Ersin Yazıcı, 1990 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun oldu. 1992 yılında Kaymakam olarak meslek hayatına başladı. İngiltere’de staj yaptı.

Antalya ilini kim yönetir?

Türkiye Cumhuriyeti Antalya Valiliği ya da kısaca T.C. Antalya Valiliği, Antalya ilinde hem ulusal hükûmetten hem de devlet işlerinden sorumlu bürokratik devlet görevlisidir.

Antalya Vali Yardımcısı Kim?

Vali Yardımcıları Görev Dağılımı ve Eş Görevlendirme

 • Nurettin ATEŞ Vali Yardımcısı
 • Yalçın SEZGİN. Vali Yardımcısı
 • Aydın ABAK. Vali Yardımcısı
 • Suat SEYİTOĞLU. Hudut Mülki İdare Amiri.
 • Dr. Atıf ÇİÇEKLİ Vali Yardımcısı
 • Antalya Valisi aslen nereli?

  Ersin Yazıcı
  Antalya Valisi
  Kişisel bilgiler
  Doğum 1969 Gümüşova, Düzce Türkiye
  Bitirdiği okul İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi

  Antalya Valisi Münir Karaloğlu Kimdir?

  Münir Karaloğlu (d. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Karakeçili kaymakam vekilliği, Harran, Çekerek, Reşadiye kaymakamlıkları, Kırklareli Vali Yardımcılığı, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği, (başbakan danışmanı) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapmıştır.

  Nurettin Ateş kimdir?

  Delice Kaymakamlığı (Vekaleten), Kastamonu Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli ve 1 çocuk babası olan Nurettin ATEŞ, 30/07/2010 tarih ve 2010/504 sayılı Kararname ile Nevşehir Vali Yardımcılığına atanmıştır.

  Yalçın Sezgin Kimdir?

  1967 yılında Antalya – Korkuteli’nde doğdu. Antalya Çağlayan Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Kamu görevine İdari Yargı Hakim adayı olarak Ankara Bölge İdare Mahkemesinde başladı. Danıştay Tetkik Hakimliği ve Kayseri İdare Mahkemesi üyeliğine atandı.

  See also:  Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Kimin?

  Suat Seyitoğlu kimdir?

  1992 yılında Rize Sağlık Meslek Lisesini bitirdi. 1997 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2000 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakamlık Sınavını kazandı. 2001 yılında Milli Güvenlik Akademisini bitirdi.

  Kaymakamın adi ne?

  Kaymakam

  Kaymakam Göreve Başlama Tarihi
  Ömer Hilmi YAMLI 17.09.2018

  Illeri kim yönetir ve görevleri nelerdir?

  Vali, illeri idare etmek için görevlendirilen kişidir. Valiler, illerin başında cumhurbaşkanlarını temsilen bulunur. İl içerisinde yer alan ve bakanlıklar tarafından görevlendirilen kişiler, valinin emri altında çalışır.

  Kaymakamlık nereye bağlı?

  İLÇE İDARESİ VE TEŞKİLATI

  Kaymakam, ilçede Hükümetin temsilcisidir. İlçenin genel idaresinden kaymakam sorumludur. Bakanlıkların kuruluş kanunlarına göre ilçede lüzumu kadar teşkilatı bulunur. Bu teşkilat (Dördüncü maddenin son fıkrasında belirtilen adli ve askeri teşkilat hariç) kaymakamın emri altındadır.

  Vali yardımcıları ne kadar maaş alıyor?

  Alınan maaş, medeni hal ve çocuk sayısına bağlı olarak değişebilirken 2022 Vali yardımcısı maaşı 14.900 Tl dir.

  Cengiz Cantürk kimdir?

  Mersin ili Anamur ilçesi Kaymakamlığı yaparken 19.08.2017 tarih ve 2017/345 sayılı Müşterek Kararname ile Döşemealtı Kaymakamlığı görevine atanan Sayın Cengiz CANTÜRK, 05.09.2017’den itibaren İlçemiz Kaymakamlığı görevini yürütmektedir.

  Vali yerine kim vekalet eder?

  Madde 5 – İllerde, valilerin tayin ve tesbit ettiği işlerde yardımcılığını ve valinin bulunmadığı zamanlarda vekilliğini yapmak üzere vali muavinleri bulunur. Valiliğin yazı işlerinin düzenlenmesinden de vali muavini sorumludur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector