Antalya Tramvay Nereye Kadar Gidiyor?

Tramvay İki önemli hattan oluşmaktadır: 1. Havalimanı Hattı; Fatih Durağı ile başlayıp şehrin önemli yerlerinden geçerek Antalya Havalimanı durağında son bulmaktadır. 2.Expo hattı; yine Fatih durağında başlayıp Expo durağında son bulmaktadır.

Varsak tramvay hattı nereye kadar gidiyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi, testlerin tamamlanmasının ardından 3. Etap Raylı Sistem Hattı Varsak-Otogar güzergahında 11 Ağustos’tan itibaren yolculu seferlerine başladı. Antalyalılar 3. Aşama Raylı Sistem Hattı ile Varsak’tan otogara, şehir merkezine, Aksu ve Havalimanına kadar seyahat edebiliyor.

Antray kaç TL?

Temassız özellikteki kredi kartı ile de tramvaya binebilirsiniz. Antalya Tramvay (Antray) ücreti: 8,00 TL’dir.

Antalya tramvay ne kadar sürüyor?

T1A (Antray)

T1A tramvay hattının ilk durağı 15209 – Dış Hatlar 1-Antalya H.Limanı ✈ olup son durağı 15161 – Fatih durağıdır. T1A (Fatih), her gün çalışıyor. Ek bilgi: T1A hattında 25 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 47 dakika.

Varsak tramvay kaça kadar çalışıyor?

T3 tramvay hattı (Varsak), 15158 – Müze durağından başlayıp 15102 – Varsak durağına gidene kadar 29 duraklartan geçiyor. T3 tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:29’da çalışmaya başlıyor ve 23:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Antalya tramvay hattı ne zaman bitecek?

~13km hat (depo bağlantısı dahil), 21 hemzemin istasyon ve 2 yaya üst geçidinin kullanıma açılması planlanmıştır. İkinci etapta Batı Gar-Zerdalilik arası ~12km’lik hat, 17 hemzemin istasyon, 1 yeraltı istasyon, 2 yaya üst geçidi, 1 karayolu alt geçidinin Nisan 2020’de tamamlanması hedeflenmektedir.

Antalya tramvay kaç lira?

Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu. Kullan at bilet fiyatı ise 6 TL’den 7.50 TL’ye çıktı.

See also:  Bursa Karacabey Nasıl Bir Yer?

Antalya tramvay kaç para?

Kararla birlikte 4 TL 10 kuruş olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5 TL 20 kuruşa çıktı. 3.65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4.50 TL, 2.40 TL olan öğrenci 2.65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1.50 TL oldu.

Antalya Kart Yetişkin kaç TL?

TAM. Kart ücreti 15.00 TL´ dir. Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz.

Antalya tramvay nasıl binilir?

Antalyakart sistemine ait Kişisel Kart, Tam Kart, Kullan At Kart, NFC Mobil Kart, temassız özelliği bulunan banka ve kredi kartları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından verilen temassız özellikli kartlar, ücret toplama sistemine ait kart okuyuculara okutularak, turnike sisteminden geçiş yapılmalıdır.

Akdeniz Üniversitesine tramvay gidiyor mu?

T3, Konyaaltı bölgesinde bulunan İletişim Fakültesi – Akdeniz Üniversitesi konumuna giden son Tramvay aracıdır.

Antalyada kaç tramvay var?

AntRay

Genel
Hizmet alanı Antalya, Türkiye
Taşıma türü Tramvay
Hat sayısı 4
İstasyon sayısı 69

Tramvay saat kaçta başlıyor Antalya?

Her gün 07:00 ile 21:00 saatleri arasında faaliyet gösteren nostaljik tramvayın güzergahında toplam 10 adet durak bulunmaktadır.

Antalya Nostaljik tramvay çalışıyor mu?

T2 – NOSTALJI (Antray)

T2 – NOSTALJI (Müze), her gün çalışıyor.

MarkAntalya hangi tramvay durağında?

T1B, Muratpaşa bölgesinde bulunan MarkAntalya Durağı konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector