Antalya Tramvay Ne Kadar?

Antalya tramvay ne kadar? Antalya Tramvay (Antray) ücreti: 5,20 TL’dir. Varsak tramvay hattı açıldı mı? Antalya Büyükşehir Belediyesi, testlerin tamamlanmasının ardından 3. Etap Raylı Sistem Hattı Varsak -Otogar güzergahında 11 Ağustos’tan itibaren yolculu seferlerine başladı. Antalyalılar 3.
Temassız özellikteki kredi kartı ile de tramvaya binebilirsiniz. Antalya Tramvay (Antray) ücreti: 8,00 TL’dir.

Antalya tramvay nereye kadar gidiyor?

Tramvay İki önemli hattan oluşmaktadır: 1. Havalimanı Hattı; Fatih Durağı ile başlayıp şehrin önemli yerlerinden geçerek Antalya Havalimanı durağında son bulmaktadır. 2.Expo hattı; yine Fatih durağında başlayıp Expo durağında son bulmaktadır.

Antalya’da tramvaylar kaça kadar çalışıyor?

T1A tramvay hattı (Fatih), 15209 – Dış Hatlar 1-Antalya H.Limanı ✈ durağından başlayıp 15161 – Fatih durağına gidene kadar 25 duraklartan geçiyor. T1A tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:05’da çalışmaya başlıyor ve 23:44’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Antalya tramvaya nasıl binilir?

Antalyakart sistemine ait Kişisel Kart, Tam Kart, Kullan At Kart, NFC Mobil Kart, temassız özelliği bulunan banka ve kredi kartları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından verilen temassız özellikli kartlar, ücret toplama sistemine ait kart okuyuculara okutularak, turnike sisteminden geçiş yapılmalıdır.

Varsak tramvay kaça kadar çalışıyor?

T3 tramvay hattı (Varsak), 15158 – Müze durağından başlayıp 15102 – Varsak durağına gidene kadar 29 duraklartan geçiyor. T3 tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:29’da çalışmaya başlıyor ve 23:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Varsak tramvay hattı nereye kadar gidiyor?

Aşama Raylı Sistem Hattı ile Varsak’tan otogara, şehir merkezine, Aksu ve Havalimanına kadar seyahat edebiliyor. Yolcular 1 saat içindeki aktarmalarda herhangi bir ücret ödemiyor.

See also:  Şu Anki Milli Eğitim Bakanı Kim?

Antalya toplu taşıma saat kaça kadar?

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında çalışması zorunlu olan vatandaşlar için 31 hattı sefere koydu. Cumartesi kısıtlama gününde 84, Pazar günü ise 57 olmak üzere hafta sonu toplam 141 otobüs 31 hat üzerinde saat 06.00-22.00 arası vatandaşa hizmet verecek.

Tramvaylar sabah kaçta açılıyor?

T1 tramvay hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor? T1 tramvay hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:00’da başlar.

Antalya tramvay kaç km?

Sistem toplam 48 km. uzunlukta olup, 69 istasyona sahiptir.

Antalya tramvay bileti nasıl alınır?

Gerekli belgeler ve başvuru formunu www.antalyakart.com.tr adresinde bulunan başvuru formu linkinden inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Antalya kart ücreti ne kadar?

Kart ücreti 25.00 TL´ dir. İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Antalya tramvay kartı nereden alınır?

KART MERKEZLERİ

# MERKEZ ADRES
1 DOĞU GARAJI KART MERKEZİ Çaybaşı Mh. Ali Çetinkaya Cad. No:122/B Muratpaşa/ANTALYA
2 ÇALLI KART MERKEZİ Çallı Yeraltı Tramvay Durağı

Tramvay saat kaçta başlıyor Antalya?

Her gün 07:00 ile 21:00 saatleri arasında faaliyet gösteren nostaljik tramvayın güzergahında toplam 10 adet durak bulunmaktadır.

Antalya Nostaljik tramvay çalışıyor mu?

T2 – NOSTALJI (Antray)

T2 – NOSTALJI (Müze), her gün çalışıyor.

Antalya yeni tramvay hattı nereden geçecek?

Batı Gar istasyonunda mevcut raylı sistem hattı olan Fatih-Havalimanı-Expo Hattı ile entegre olmaktadır. İkinci etapta; Batı Gar’dan Dumlupınar Bulvarı’nı takip ederek AVM, İller Bankası ve Akdeniz Üniversitesi’ne uğramakta, Meltem Bulvarı’nda doğuya yönelerek Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector