Antalya Sosyal Hizmetler Il Müdürlüğü Nerede?

Kepez ilçesine bağlıdır. Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü) haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü) posta kodu 07090.

Antalya Sosyal Hizmetler il müdürü kim?

Abdullah ÇALIŞKAN

Mayıs 2014 tarihinden itibaren İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Antalya Sosyal Yardımlaşma Müdürü kimdir?

Serdar Ahmet SARIKAYA (Şube Müdür V.)

Sosyal hizmet merkezi ne demek?

Sosyal Hizmet Merkezlerinde Roman vatandaşlara psikososyal ve ekonomik konularda hizmet verilmekte olup durumlarını destekleyici hizmet modellerinden yararlandırılıp, ihtiyaçları dâhilinde gerekli tedbirler alınmakta, eğitimler düzenlenmektedir.

Ankara Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü kim?

26.12.2019 tarihinden Bakanlık onayı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı. Tarık KUŞMAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güven Ulutekin kimdir?

Güven ULUTEKİN,halen Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevini asaleten yürütmektedir.

Antalya il müdürü kim?

İl Müdürümüz Fevzi TİMUR, 1971 yılında Hakkari’de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Hakkari’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölümünden mezun olmuştur.

500 ile 800 TL yardım başvurusu nasıl yapılır?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı il müdürlüklerinden talep edilen evrak ve başvuru formlarını alıp kaymakamlıklara ve sosyal yardımlaşma bürosuna giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ailelere ödeme her ay düzenli olarak yapılacak ve çocuğu olmayanlara da yardım verilecek…

Antalya Sosyal Kart kimlere verilir?

Sosyal kart; yalnızca Antalya il sınırlarında ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş olan, muhtaçlık sınırının altında yaşayan yani aylık hane halkı kişi başına düşen net geliri, güncel asgari ücretin 1/3’ünü aşmayan kişilere veriliyor.

Sosyal Kart ödemesi ne kadar?

Bakan Yanık: SED miktarını 1259 TL’den 1611 TL’ye yükselttik. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ‘İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için ödediğimiz ortalama Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) miktarını bu ay 1259 liradan 1611 liraya yükselttik’ dedi.

See also:  Hangi Adrese Hangi Okul Düşüyor?

Hizmet Merkezi nedir?

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, sosyal hizmet müdahalesinin ve takibinin gerçekleştirilmesi, çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı bireylere ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici, rehberlik ve danışmanlık odaklı sosyal hizmetlerin sunulmasında hizmete erişim kolaylığı esasıyla görev alır.

Sosyal hizmet Merkezi birimleri nelerdir?

Sosyal Hizmet Merkezinin Görevi

Başvuru Tespit ve İzleme Birimi, Uygulama Birimi, Eğitim ve Danışmanlık Birimi, Şehit Yakınları ve Gazilere Hizmet Birimi olmak üzere dört ana birimden oluşmaktadır.

Sosyal hizmet Merkezi nereye bağlı?

MADDE 2 – (1) Bu Yönetmelik, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı sosyal hizmet merkezlerini kapsar.

Kamil Tüylüoğlu kim?

İlk, orta ve lise tahsilini Çayeli ilçesinde tamamlayan Tüylüoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 20 yıldır Kocaeli’nde ikamet eden Tüylüoğlu, 2010 itibariyle Sağlık Bakanlığı bünyesinde Kocaeli Devlet Hastanesi’nde devlet memuru olarak göreve başladı.

Hatice dost kimdir?

İl Müdürümüz Hatice DOST; Kütahya ilinde doğmuş olup, lisans eğitimini 2009 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu’ndan mezun olarak tamamlamıştır. 2005 yılında Bilecik Sağlık Müdürlüğü’nde göreve başlayarak, 2009 yılında Şube Müdürü olarak görevine devam etmiştir.

Rasim Bulut kimdir?

1968 yılında Erzincan Büyük Çakırman köyünde doğdu. İlkokulu Köyünde, ortaokul ve liseyi Erzincan İmam Hatip lisesinde 1987 yılında bitirdi. 1988 yılı mayıs ayında Erzincan Kemah İlçesi Oğuz Köyünde aday İmam Hatip olarak göreve başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector