Antalya Otogardan Alanya’Ya Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya ulaşım: Antalya Havalimanı ise Alanya’ya ise 125 km mesafede. Bu havalimanından Alanya’ya direkt ulaşım imkanı yok. Tramvay ya da HAVAŞ’la Antalya Otogarı’na gittikten sonra otogardan her saat başı kalkan otobüslerle Alanya’ya geçebilirsiniz.

Antalyadan Alanya’ya nasıl gidebilirim?

Antalya havalimanından Alanya’ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Antalya Alanya otobüs kaç TL?

En ucuz Antalya – Alanya otobüs bileti 80,00 TL’dir.

Alanya Antalya arası otobüsle kaç saat?

Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir. Antalya – Alanya şehirleri için 6 firma otobüs seferi düzenlemektedir ve firmalar yaklaşık olarak 22 sefer gerçekleştirmektedir.

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Alanya arası Havaş var mı?

Buradan Alanya’ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 550 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 75 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 75 TL’dir.

Gazipaşadan Alanya’ya Nasıl Gidilir?

Alanya Gazipaşa Havaalanı ile şehir merkezi arası ulaşımınızı HAVAŞ otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. HAVAŞ’ın havalimanından Alanya şehir merkezine düzenli servis otobüsleri bulunmaktadır. Alanya’dan günde birkaç kez belirli saatlerde ve Gazipaşa Havalimanı’ndan iç hat uçuşlarından 25 dakika sonra hareket etmektedir.

Alanya otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Alanya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

See also:  Yeni Milli Eğitim Bakanlığı Kim?
Rota Fiyat
Konya – Alanya 149,00 TL
Adana – Alanya 161,00 TL
Ankara – Alanya 188,00 TL
İzmir – Alanya 199,00 TL

Alanya’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul şehir merkezi ile Alanya arası uzaklık yaklaşık 816 km’dir. Yolculuk ortalama 9 saat 30 dakika sürmektedir. D560 karayolu üzerinden Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Antalya üzerinden Alanya’ya ulaşım sağlanabilir.

Alanya kent kart ne kadar?

Yeni tarifeye göre daha önce 5,20 lira olan normal yolcu artık 6,70 lira ödemek zorundan. Zamdan önce 2,65 olan öğrenci ücreti 3,60 liraya yükseldi. Kullan at kartın biniş fiyatı ise 9 lira olarak belirlendi.

Alanya kaç saat otobüsle?

İstanbul – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 44 dakika sürmektedir.

Konya Alanya otobüsle kaç saat sürer?

Konya – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 33 dakika sürmektedir.

Alanya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Alanya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 1dk sürmektedir.

Konya Alanya arası kaç kilometre?

Konya ve Alanya arasındaki mesafe karayoluyla 263 km.

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç kilometre?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız. Alanya’dan Antalya havalimanına transfer ortalama 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya istanbul arası kaç saat araba ile?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km’lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL-ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector