Antalya Marti Ne Kadar?

Martı saati kac para? Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Martı scooter 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,49 TL olup, 1 saatlik ücreti 89,40 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı dakikası kaç TL Antalya?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı 10 tl kaç dk?

Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu. Geçmiş fiyat politikasına kıyasla 10 dakikalık Martı yolculuğu 10,5 TL’den 7,89 TL’ye düşmüş oldu.

Martı scooter kaç para?

Martı’nın modelleri ve fiyatları

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL. Scooter modeli ile aynı açılış ücretine sahip olan elektrikli bisiklet modelinin dakika başına ücreti 2,49 TL.

BinBin 1 saat ne kadar?

Dakika ücretine açılış ücretini dahil etmeyi unutmayın. BinBin saati kaç TL 2022? 27.04.2022 tarihi itibarıyla BinBin 1 saatlik ücreti 89,90 TL olarak hesaplanmıştır.

Antalyada Martı scooter var mı?

Paylaşımlı elektrikli scooter Martı, artık Antalya’da da faaliyetlerine başladı.

Antalya Martı nasıl kiralanır?

Telefonlarınız üzerinden indireceğiniz uygulama sayesinde kiralama işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Uygulamadaki harita üzerinden en yakın Martı’yı bulabilir ardından Martı’nın kodunu telefonunuza okutabilirsiniz. Fiziksel kilidi açabilmek amacı ile telefonunuza 4 haneli bir şifre gönderilecektir.

Antalya Martı nasıl kullanılır?

Sürüşe nasıl başlarım?

  1. Sana en yakın Martı’yı bul ve üzerindeki QR kodunu okutarak sürüşe başla.
  2. Bir ayağını Martı’nın üzerine koy ve diğer ayağınla Martı’yı birkç kez it, artık gaz butonuna bastığında Martı harekete geçecektir.
  3. Unutma ki harekete geçtiğinde iki ayağın da Martı’nın üzerinde olmalı.
See also:  Mustafa Kemal Eğitim Hayatı Boyunca Hangi Şehirlerde Bulundu?

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Uygulamasına Nasıl Bakiye Eklenir? Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

Martı dakikada kaç km gider?

Tüm dünyada yapılan sürüşlerde ortalama elektrikli scooter kullanım yaşı 32’dir. Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir.

Martı kullanmak zor mu?

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

Martı scooter kiralama nasıl yapılır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Binbin mi daha ucuz Martı mı?

pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

Martı motor kaç para?

Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor’a birlikte göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector