Antalya Kundu Hangi Ilçeye Bağlı?

Kundu, Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Antalya Kundu arası kaç kilometre?

Antalya Belek Boğazkent kaç km, Belek Boğazkent Antalya arası45-50 km 1 saat sürer. Kundu Belek Arası kaç km; Belek Kundu arası 20 km ve 20-25 dakika sürmektedir.

Lara Kundu hangi ilçeye bağlı?

Kundu, Antalya ‘nın Muratpaşa ilçesindeki Lara semtine bağlı bir tatil köyüdür. Bu köy, Antalya il merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunur.

Kundu nasıl bir yer?

istanbul’un tümünde bulunan kadar beş yıldızlı otel barındıran antalya köyü. hali vakti yerinde orta yaşlı erkeklerin iş gezisi bahanesiyle tatlı kaçamaklarını gerçekleştirebilecekleri bir köydür. bol miktarda slav barındırır. babamın doğduğu yer olup olup gayet antalyalı bir köydür.

Aksu ilçesi hangi ile bağlı?

Aksu, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçelerden birisidir. Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur. Akdeniz’e de küçük bir kıyı şeridiyle bağlantısı olan ilçenin kuzeyinde ise Burdur ili bulunmaktadır.

Antalya Otogar Lara Kundu arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Lara hangi semtte?

Lara Plajı, Konyaaltı Sahili ile birlikte Antalya’nın en önemli iki plajından biridir. Şehrin güneydoğusunda Türkiye’nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçe sınırları içindedir.

Kundu bölgesi nerede?

Büyük Kundu Akdeniz bölgesinde yer almakta olup, Antalya iline bağlıdır. Büyük Kundu bağlı olduğu Antalya iline 18 kilometre mesafe uzaklıktadır.Büyük Kundu haritası konumu 36.8769 enlem ve 30.9094 boylam olarak haritada gösterilmektedir.

Kundu da ne yapilir?

  1. Kaleiçi.
  2. Lower Duden Waterfalls.
  3. Sapadere Kanyonu.
  4. Perge Antik Kenti.
  5. Antalya Müzesi.
  6. Kurşunlu Şelaleleri.
  7. Konyaaltı Plajı
  8. Termessos Kaplıcaları
See also:  Özel Eğitim Raporu Nasıl Alınır?

Kundu Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı ile Kundu kaç kilometre sorusuna verilecek cevap aslında çok komik bir rakam olan 10 km civarındadır.

Antalya Havalimanı Lara Kundu arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Aksu Antalya nereye yakın?

Aksu İlçemiz, Antalya’nın 16 km. doğusunda Düden ve Aksu Akarsuları arasında kurulmuştur. Aksu İlçesi 5 merkez ilçeden biri olup, Antalya kent merkezinin doğusunda yer almaktadır.

Antalya Aksu nasil bir yer?

Doğal güzellikleri ve konumu ile oldukça şık bir ilçedir. Sosyal dağılımı sebebiyle, oldukça da hareketli bir nüfus dağılımı bulunmaktadır. Aksu, aynı zamanda Isparta’ya sadece 61 km uzaklıktadır. Bu sebeple de bu bölgeden de çok fazla ziyaretçi gelmektedir.

Aksu nasıl bir yer?

Aksu, tarihi ve doğal zenginlikleri ile Antalya’nın en güzel ilçelerinden biridir. Coğrafi ve sosyal dağılımıyla çok renkli bir kültüre sahiptir. Perge Antik Kenti ve Kundu Bölgesi’ndeki otelleri dünyaca ünlüdür. Antalya Havaalanı ve D400 Karayolu ile ulaşım ağının içinde yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector