Antalya Karaöz Nerede?

Karaöz Antalya ilinde yer almakta olup, Mavikent semtinde bulunan Karaöz Kumluca ilçesine bağlıdır. Karaöz haritası konumu ise 36° 22′ 1.0092” Kuzey ve 30° 17′ 8.7540” Doğu gps koordinatlarıdır. Karaöz bağlı olduğu Kumluca ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Karaöz köyü nereye bağlı?

Kumluca İlçesinin Mavikent Mahallesine bağlı bir yerleşim yeridir.

Karaoz köyü nereye bagli?

Karaöz Köyü Antalya ilinde yer almakta olup, Manavgat Köyleri semtinde bulunan Karaöz Köyü Manavgat ilçesine bağlıdır.Karaöz Köyü haritası konumu ise 36° 46′ 51.7044” Kuzey ve 31° 31′ 13.9260” Doğu gps koordinatlarıdır. Karaöz Köyü bağlı olduğu Manavgat ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Karaöz denizi nasıl?

Tamamen doğal ve kendine özgü güzellikleri olan bir bölge. Çam ormanları ile kaplı dik yamaçlardan hemen kıyısında bulunduğunuz sahile inebiliyorsunuz. Tek bir çöp bile yok,her yer tertemiz.Tertemiz bir deniz. Henüz Deniz anaları,midyeler, deniz kabukluları ve yosunlar yok.

Korsan koyuna nasıl gidilir?

Sola giderseniz Olympos, sağa giderseniz Adrasan beldesine gidersiniz.Korsan koyuna gitmek için Adrasan merkezinden gidiyorsunuz sahilden degil.Adrasan merkezden Mavikent yoluna doğru 2 km gidiyorsunuz, sonra Çavuşköy yazan tabeladan sola dönüyorsunuz.

Karaöz barajı nerede?

ANTALYA, (DHA) – ORMAN ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Antalya’da inşa edilen Aksu Karaöz Çepeli Barajı ve Sulaması tamamlandı. Proje ile 4 bin 850 dekar zirai arazi borulu sistemle sulanacak.

Karaözde ne yapılır?

Karaöz Sahili yakınlarında gezilecek yerler

 • Adrasan Tekne Turu Sudenur Teknesi. 1/17, Turlar, bölge: Adrasan.
 • Adrasan Kelebek Tekne Turu. 2/17, Turlar, bölge: Adrasan.
 • Mahi Mahi Travel.
 • Adrasan Sahili.
 • Cirali Beach.
 • Olympos Örenyeri.
 • Adrasan Tekne Turu – İsmet Kaptan.
 • Beydağları Sahil Milli Parkı
 • See also:  Yeni Milli Eğitim Bakanı Kim?

  Karaöz Kumluca nereye bağlı?

  Karaöz Koyu, Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunur. Antalya’ya 80, Kemer’e 40 ve Kumluca ‘ya 18, Finike’ye ise yaklaşık 28 km uzaklıkta bulunur.

  Korsan Köyü nerededir?

  Korsan Koyu Antalya Kumluca İlçesi Mavikent Mahallesi Karaöz Mevki ile Gelidonya Feneri arasında yer alır. Korsan Koyu Karaöz Sahiline yaklaşık 3 km uzaklıktadır ve koya buradan sonra stablize toprak orman yolundan gidilmektedir. Google haritalarda bu bölgede birden fazla Korsan Koyu işaretlidir.

  Papaz koyuna nasıl gidilir?

  Papaz Koyu Ulaşım

  Papaz Koyu Kumluca’da yer alır. Kumluca Otobüs Bileti alarak koya ulaşabilirsiniz.

  Mavikent denizi nasıl?

  Papaz Koyu Halk PlajıMavikent Mahallesi’nde yer alan koy, yüzme, piknik ve kamp amaçlı kullanılır. Piknik amaçlı gelenler bölgeyi çok temiz bırakmadığı için çevre kirliliği sorunu bulunmaktadır. Genellikle sakin ve dalgasız denizi olan koy, akşam saatlerinde dalgalı olabilmektedir.

  Karaöz Gelidonya Feneri kaç km?

  Karaöz ile Gelidonya Feneri arasındaki mesafe yaklaşık 8 km. Deniz kenarında toprak orman yolundan 5 – 6 km kadar yürüdükten sonra Sarı renkli Likya Yolu – Gelidonya tabelasını göreceksiniz.

  Antalya Kumluca Sahili nasıl?

  Plajın sahili, ince kumlu ve yer yer çakıl taşlarıyla kaplıdır. Çevresinde hizmet veren tesislerden tuvalet, giyinme kabini, duş ve yiyecek – içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz plajda şezlong ve şemsiye kiralama hizmeti de verilmektedir. Kumluca Obalar Plajı’na girişler ücretsizdir.

  Korsan Koyu Nerede Kalınır?

  Korsan koyu yakınındaki oteller

 • Akra Hotel. 5 yıldızlı KaleiçiKorsan koyu ile 2,1 kilometre.
 • The Marmara Antalya. 5 yıldızlı
 • Falcon Hotel. 4 yıldızlı
 • Nox Suite. VIP.
 • Dam Hotel Lara. VIP.
 • Akra V. 4 yıldızlı
 • Antalya NUN Hotel. Eski LaraKorsan koyu ile 2,2 kilometre.
 • BMK Suites & Apartments. Eski LaraKorsan koyu ile 0,5 kilometre.
 • See also:  Halk Eğitim Maaşları Ne Zaman Yatar?

  Korsan Camping nasıl gidilir?

  Kendi aracı olmayan doğa severler, Kumluca’ya giden servislere binebilirler. Antalya Otogarından Kumluca ve Finike bölgesine giden servisleri bulabilirsiniz. Kumluca’dan Karaöz’e servis ile ulaşıp, Korsan Koyu’na yürümeniz gerekmektedir.

  Kastro Korsan Koyu Nasıl Gidilir?

  Sadece özel araçlarınız ile gidebilirsiniz. Çatalca merkezden yaklaşık 70km mesafededir. Mecidiyeköy gibi merkezi bir lokasyondan ise 120 km uzaklıktadır. Çevreyolu veya Otoban kullanarak gidebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector