Antalya Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılacak 2021?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak! ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Sarısu Kadınlar Plajı açık mı?

Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası. Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı.

Antalya Sarısu Plajı Açıldı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı’nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor. Misafirler plaja ateşleri ölçülerek alınacak.

Sarısu Plajı saat kaçta açılıyor?

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Antalya kadınlar plajı saat kaçta açılıyor?

Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.0018.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 18.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Sarısu Kadınlar Plajı içerisinde büfe, kafeler, çocuk parkı, spor alanı, mescit, engelli vatandaşlar için yürüyüş yolu ve plaj olanakları bulunuyor.

Sarısu Plajı açık mı?

Sarisu acik mi? Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Sarısu kadınlar plajı hangi günler açık?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Antalya Sarısu Plajı nasıl?

Antalya’da bulunan Sarısu Plajı aynı zamanda ‘Kadınlar Plajı’ olarak da biliniyor. Kadınların rahat ve keyifli bir biçimde denize girebildikleri bu plaj aynı zamanda sosyal tesisin içerisinde yer alıyor. Plajın da bulunduğu sosyal tesisin içerisinde kır bahçesinden market ve oyun alanları da bulunuyor.

See also:  Okul Öncesi Ne Zaman Açılacak 2022?

Sarısu kadınlar plajı nerede?

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı sadece kadınlara özel olarak tahsis edilmiş bir plajdır. Asıl ismi Antalya Kadınlar Plajı olarak ta geçmektedir.

Sarısu kadınlar plajı giriş ücretli mi?

Kadınlar plajı kısmına gittik. Otopark ve giriş ücretsiz. 2 şezlong 1 şemsiye 25 tl.

Sarısu kadınlar plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Halk Plajı yakınından geçiyor: KC06, KF52, KL08, UC32, VS18.

Sarısu piknik Alanı saat kaça kadar açık?

Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Kadınlar plajı ne zaman kapanıyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısu’da yaptığı ‘Kadınlar Plajı’ bugün saat 11.00’de törenle hizmete giriyor. Plaj, 08.00- 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet verecek.

Alanya kadınlar plajı nerede?

Aysultan Kadınlar Plajı, Antalya ili Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin arasında Uğrak mevkiinde yer alan bayan misafirler için ücretsiz servis imkânıyla yaralanabileceği güzel bir yerdir.

Muğla kadınlar plajı var mı?

Zehra Grup Hotelleri; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector