Antalya Erenköy Nerede?

Erenköy Antalya ilinde yer almakta olup, Erenköy semtinde bulunan Erenköy Kepez ilçesine bağlıdır. Erenköy haritası konumu ise 36° 55′ 45.6240” Kuzey ve 30° 40′ 13.1412” Doğu gps koordinatlarıdır. Erenköy bağlı olduğu Kepez ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Erenköy Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Erenköy, Kepez

Erenköy
İl Antalya
İlçe Kepez
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
Nüfus (2019)

Erenköy Mahallesi hangi semtte?

Erenköy Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Erenköy İstanbul ilinde yer almakta olup, Erenköy Kadıköy ilçesine bağlıdır.Erenköy haritası konumu ise 40° 58′ 17.4684” Kuzey ve 29° 4′ 34.9068” Doğu gps koordinatlarıdır. Erenköy bağlı olduğu Kadıköy ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Erenköy hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Erenköy Mahallesi yakınından geçiyor: FL82, KA07, KF52, MC58, MC68.

Antalya Kepez nereye bağlı?

Kepez Antalya’nın ana merkezinde bulunan 5 merkez ilçeden birisidir. Güney sınırı halk arasında Çevre Yolu olarak bilinen Gazi Bulvarı ve Çakırlar yolu ile başlamakta olup kuzey il sınırına kadar devam eder.

Kepez
Ülke Türkiye
İl Antalya
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
İdare

Antalya Kepez Merkez ilçe mi?

Kepez, Antalya’nın merkez ilçelerinden olup; şehir merkezine 15 kilometre uzaklıktadır.

Erenköy nasil bir yer?

Erenköy, cumhuriyetin ilk zamanlarında zengin ve nüfuzlu kesimin oturduğu sayfiye yeri kimliğine sahiptir. Konut ve kişi açısından yüksek yoğunluğa sahip Erenköy Mahallesi, huzurlu ve sakin bir semttir. Mahalle, kamuya ait eğitim kurumlarından başka çok sayıda tesise sahip değildir.

Erenköyde ne yapılır?

Bu seçenek, yapılacak şeyleri; yorumlar, puanlar, fotoğraflar ve popülerlik dâhil olmak üzere birtakım Tripadvisor verilerinden yararlanarak sıralar.

  1. Karpaz Gate Marina Beach Club. Plaj ve Havuz Kulüpleri.
  2. Karpaz Gate Marina. Marinalar.
  3. Mephisto Diving. Tüplü Dalış ve Şnorkelle Dalış
  4. Saint Marina Kilisesi.
  5. 5. Άγιος Θέρισσος
See also:  Eğitim Danışmanı Ne Demek?

Suadiye Mahallesi nereye bağlı?

Suadiye, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahalledir. İstanbul’un caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin üzerinde, Bostancı ve Erenköy arasında bulunur.

Antalya Lara Plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Lara Plajı yakınından geçiyor: GCK76A, GM24, KL08, LF09, VL13, VL13A.

Kepezden Laraya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları antalya lara yakınından geçiyor: GM24, MC12, MF40.

FL82 nereden geçiyor?

Kepezaltı-Fatih-Dallar Sitesi-Erenköy-Barış Mahallesi-Kütükçü-Dünya Göz-Sanayi Karakolu-Konuksever Mahallesi-Mevlana-Burhanettin Onat-Metin Kasapoğlu Caddesi-Dedeman-Tekelioğlu Caddesi-Terracity AVM-Muratpaşa Belediyesi.

Antalya Kepez nasıl bir yer?

Kepez’in Coğrafyası

°20′-32°35′ doğu boylamları ile 36°07′-37°29′ kuzey enlemleri arasında yer alan bir ilçedir. Güneyinde Akdeniz bulunan ilçenin, kuzeyinde Toros dağları yer almaktadır. İlçenin denizden yüksekliğinin ortalama 20-39 metre arasında olduğu bilinmektedir.

Kepez Antalya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Kepez arası kaç km yaklaşık olarak toplam 10 Kilometre mesafededir. Antalya Kepez arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 22 dakika sürecektir.

Antalya Kepez Belediye Başkanı hangi partiden?

2001’de Ak Parti’nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003’de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004’de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev aldı. 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector