Antalya Bilim Fuarı 2022 Ne Zaman?

Fuar 30 Haziran 2022’ye kadar açık olacak.
Akdeniz Bölgesi’nin ilk ve tek bilim merkezi olan Antalya Bilim Merkezi ise 31 Mart 2022 Perşembe günü Antalya Bilim Festivali’yle açıldı. Türkiye’deki bilim merkezlerinin en büyüğü olan Antalya Bilim Merkezi, TÜBİTAK ile Kepez Belediyesi’nin iş birliğiyle kuruldu.

Antalya bilim Fuarı 2022 nerede?

Akdeniz Bölgesi’nin tek bilim merkezi olan DokumaPark’taki, Antalya Bilim Merkezi, 31 Mart ve 2 Nisan 2022 tarihlerinde BİLİMFEST’e kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Antalya Bilim Festivali ne zaman bitiyor?

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Antalya’ya bilimsel gelişmeyi en güzel şekilde aktaracak merkezin açılışını yaptıklarını belirterek, merkezin bilimsel gelişmelere önemli katkı sunacağını aktardı. Festival, 2 Nisan’a kadar sürecek.

Bilimfest ne zaman bitiyor?

Bu sene 31 Mart-2 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Antalya Bilim Festivali, Dokuma Park’ta, 12 bin 500 metrekarelik bir alanı kapsayan Antalya Bilim Merkezi’nde düzenleniyor.

Bilim Festte ne var?

Türkiye’nin En Büyük Bilim Festivali

Drone gösterileri, video mapping uygulamaları, ışık gösterileri, tematik atölye alanları, eğlenceli sahne gösterileri, seçkin kurum ve kuruluşlar bilimfestte yer alacak. Milli teknoloji hamlesinin gururu Savunma Sanayi şirketlerimiz de bizlerle olacak.

Antalya Teknofest ne zaman bitiyor?

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Antalya bilim fest nerede yapılacak?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Vekili Yalçın Sezgin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve protokol üyeleri Kepez Belediyesi’nin TÜBİTAK iş birliğiyle DokumaPark’ta 12 bin 500 metrekare alan üzerine kurduğu Antalya Bilim Merkezi ile Antalya BİLİMFEST’in açılışı’na katıldı.

See also:  Izmir Marşı Sözleri Kim Yazdı?

Teknofest 2022 nerede yapılacak?

TEKNOFEST 2022 NEREDE DÜZENLENECEK? İlk defa 2018 yılında gerçekleştirilen TEKNOFEST, 2 yılda bir İstanbul dışında, Anadolu’nun farklı bir ilinde gerçekleştirilmektedir. Bu sene ise Samsun’da düzenleneceği belirtildi.

Bilim Festivali ucretli mi?

Açılış töreni, saat 20.00’de gerçekleştirilecek. Konya Bilim Festivali, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ücretsiz olacak. Girişlerde herhangi bir ücret alınmayacak.

Bilim merkezi Konya neler var?

Konya Bilim Merkezi; tematik sergiler, açık hava sergileri, gözlem ve seyir kulesi, gezegen evi (planetaryum), konferans salonları, laboratuvarları ve kütüphanesi ile herkes için gerçek bir bilim merkezi olacaktır.

Bilim Festivali Ne zaman?

Konya Bilim Festivali 23, 24, 25, 26 Haziran’da Konya Bilim Merkezi’nde 16.00-23.00 saatleri arasında gezilebilecek. Savunma sanayisi ve bilim-teknoloji kuruluşlarının da yer alacağı Konya Bilim Festivali’nde, savunma araçları ile insansız hava araçları gibi Milli Teknoloji Hamlesi ürünleri de sergilenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector