Antalya Bayanlara Özel Plaj Nerede?

Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında kale mahallesi mevkiinde bulunur. Finike ilçesinin en güzel koylarından olan Barbaros Hayretin Koyu Mesire alanı, doğal yapısı korunarak, Altuncan Kadınlar Plajı ismiyle kadınlara özel plaj haline geline getirilmiştir.

Antalya kadınlar plajı hangi ilçede?

Kadınlar Plajı ismiyle de bilinen Sarısu Plajı’nda 300 şezlong bulunuyor. Aynı zamanda 150 şemsiye ve 150 sehpa da müşterilerin hizmetine sunuluyor. Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan Sarısu Plajı’nda duş, tuvalet ve soyunma kabinleri de hizmet veriyor.

Sarısu kadınlar plajı giriş ücretli mi?

Kadınlar plajı kısmına gittik. Otopark ve giriş ücretsiz. 2 şezlong 1 şemsiye 25 tl.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı kapandı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı’nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor.

Antalya kadınlar plajı paralı mı?

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası. Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı.

Antalya kadınlar plajına nasıl gidilir?

Kadınlar Plajı’na ulaşım gayet kolay. Şehir içinden KL08 belediye otobüsleri plajın girişine kadar geliyor. Kendi aracınızla gelecekseniz eğer, Kemer ilçesine giden yoldan devem ederek gittiğinizde Akdeniz bulvarı-Antalya Kemer yolu birleşimi olan kavşaktan sahil yönüne Liman caddesine doğru dönerek gidebilirsinz.

Antalya kadınlar plajı 2021 ne zaman açılacak?

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2021? Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme planı çerçevesinde sosyal tesislerini etap etap açmaya devam ediyor. 16 Haziran’da Tünektepe Teleferik Tesisleri ve 19 Haziran’da Sarısu Kadınlar Plajı hizmete giriyor.

Sarı su plajı nerede?

Antalya’nın Konyaaltı ilçesi sınırları içerisinde bulunan Sarısu Plajı 2012 yılından bu yana mavi bayrak sahibidir. 450 metre uzunluğa sahip plajın genişli yaklaşık 75 metredir. Bölgede birde sadece kadınların girebildiği bir Kadınlar Plajı mevcut. Bu nedenle ismi Kadınlar Plajı olarakta anılıyor.

See also:  Izmir Havalimanından Manisa Ya Nasıl Gidilir?

Sarısu Kadınlar Plajı ne zaman kapanıyor?

Sarısu Kadınlar Plajı 08.00-19.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 19.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ANET Tophane Çay Bahçesi de 10 Haziran Perşembe (bugün) itibariyle kapılarını misafirlerine açtı.

Sarısu Plajı kaça kadar açık?

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2022?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Antalya kadınlar plajı saat kaçta açılıyor?

Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.0018.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 18.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Sarısu Kadınlar Plajı içerisinde büfe, kafeler, çocuk parkı, spor alanı, mescit, engelli vatandaşlar için yürüyüş yolu ve plaj olanakları bulunuyor.

Antalya Lara Beach nerede?

Türkiye’nin en büyük plajları arasında yer alan Lara Plajı Antalya’nın Serik ilçesinde yer alıyor. Aynı zamanda Lara Plajı Antalya’nın merkezine 18 kilometrede bulunuyor. Bu plaj Antalya’nın güneydoğusunda yer alıyor. Arkasında ormanlık bölgeler bulunan Lara Plajında kamp yapılabilecek alanlar da bulunuyor.

Alanya kadınlar plajı nerede?

Aysultan Kadınlar Plajı, Antalya ili Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin arasında Uğrak mevkiinde yer alan bayan misafirler için ücretsiz servis imkânıyla yaralanabileceği güzel bir yerdir.

Muğla kadınlar plajı var mı?

Zehra Grup Hotelleri; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

See also:  Halk Eğitim Merkezi Ne Iş Yapar?

Antalya Topçam kaça kadar açık?

Topçam piknik alanı kaça kadar açık? Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector