Antalya Açıkhava Tiyatrosu Nerede?

Konyaaltı’nda; denize karşı bir yerde bulunan Antalya Açıkhava Tiyatrosu en iyi konser mekanıdır. Yakın zamanda gerçekleşecek olan konserleri Antalya Açıkhava Tiyatrosu adresinden inceleyebilirsiniz. Holly Stone Performance Hall

Antalya Açıkhava Konserleri nerede yapılıyor?

Kültürel ve sosyal etkinlikler açısından sürekli hareket halinde olan, konser, yarışma ve kimi zaman da spor etkinliklerine ev sahipliği yapan Sahil Antalya Yaşam Parkı içindeki Antalya Açıkhava, Antalya’nın en önemli eğlence merkezlerinden biridir.

Antalya Açıkhava Tiyatrosu hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu yakınından geçiyor: 600, KC06, KL08, MC58, MC68, VC53, VF66, VS18.

Antalya Çakal konseri nerede?

Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 22 Haziran 2022 tarihinde L’arena Beach sahnesinde gerçekleşecek Antalya Çakal &

Duman konseri Antalya nerede?

Duman, 19 Ekim’de Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda sevilen şarkılarını seslendirecek.

Antalya açık hava kaç kişilik?

Antalya’da uzun yıllardır konser, tiyatro ve bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapan 3 bin 100 kişilik Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu, yenilendi. Konyaaltı Beach Park girişinde doğayla iç içe sanatseverlere hizmet veren açıkhava tiyatrosu organizatör Hüseyin Demirtaş’ın girişimiyle yeni bir görünüme kavuştu.

Haluk Levent Antalya konseri ne zaman?

Pzt 21:00. Haluk Levent, 13 Eylül akşamı Antalya Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. – Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. – Tüm katılımcıların HES Kodu yanında bulunmalıdır.

Deepo hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları DEEPO AVM yakınından geçiyor: MK80, MZ78, VC56, VF66.

KF52 nerede?

KF52 (Antalya Ulaşım A.Ş.)

KF52 otobüs hattının ilk durağı 13001 – Sarısu Depolama – 1 olup son durağı 11298 – Antalya Blv-11 durağıdır. KF52 (Fatih), her gün çalışıyor. Ek bilgi: KF52 hattında 58 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 67 dakika.

See also:  Antalya Dan Kemere Nasıl Gidilir?

Antalya Konyaaltı plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Konyaaltı yakınından geçiyor: 503, AF04, KC35A, TK36, VS18.

Antalya Batuflex konseri ne zaman?

Cmt 19:30. Batuflex & Lvbel C5, konseri Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek. – Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

Çakal konser kaç yaş üstü?

– 6 yaş altı giremez, 6 yaş üstü bilete tabidir. – Konser alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Konser bileti nerede satılır?

Cevabı çok basit. Biletalsat.com ile. Gidemediğiniz herhangi bir etkinliğin biletini biletalsat.com adresine yükleyerek biletinizi satışa sunabilir ve o bileti almak isteyenlere satabilirsiniz.

Duman konseri Antalya ne zaman 2022?

(08 Haziran 2022)

Antalya Duman konseri saat kaçta?

Cmt 20:30. Yoğun istek üzerine Türkiye’nin en iyi canlı performans grubu Duman, 23 Ekim’de Antalya Açıkhava sahnesinde

Duman konseri 2022 nerede?

Duman, 2022 yılının ilk İstanbul konseri ile sizlerle Volkswagen Arena’da buluşuyor. Sahne Önü ve Normal Giriş biletleri numarasızdır. – Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector