Anabilim Eğitim Kurumları Kimin?

2001’de kızım Seda, 2003’te de oğlum Serkan sürecin içine girdi. Daha sonra kurumsal bir yapı yani icra kurulu oluşturduk. 2009’da Anabilim Kariyer Akademisi’ni ve Anabilim Spor Kulüb’nu açtık. Çekmeköy, Koşuyolu, Dragos, Ataşehir anaokulu, Sancaktepe kampüsleri açıldı. Maltepe’deki kampüs eğitime başlıyor.

Seda Zeynep Aytaçlı kimdir?

SEDA ZEYNEP AYTAÇLI KİMDİR? 2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra, Sabancı Holding Müşteri İlişkileri ve İmage Halkla İlişkiler Şirketi’nde iş yeri stajlarını tamamladı. Marmara Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği formasyonunu aldı.

Anabilim hangi yilda kuruldu?

Anabilim 1987 yılında kurulduğundan bu yana kayak kampları düzenlendi. Benim kış sporlarıyla tanışmam bu kamplar sayesinde oldu. Anabilime farkli yıllarda Türkiye Snowboard ve Türkiye Kayak Şampiyonası birinciliğini ilk kez ben kazandırdım.

Anabilim Eğitim Kurumları ne zaman kuruldu?

Suadiye’de 1997 yılında Özel Anabilim İlköğretim Okulu ve Ana Sınıfı hizmete açıldı.

Anabilim giriş sınavı ne zaman?

Sayın Veli Adayımız,

Anabilim Giriş Sınavı (AGS), 2022-2023 eğitim öğretim yılında kampüslerimizin; 5, 6, lise hazırlık, 9 ve 10. sınıfa kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları için 13 Şubat Pazar günü saat 10.00’da küçük gruplar halinde Bursluluk Sınavı yapılacaktır.

Fide okulları sahibi kim?

Öğretmen yetiştirmek amacıyla gelecek yıl ‘öğretmen enstitüsü’ açacaklarını söyleyen Fide Okulları Kurucusu Ali Koç, her yıl 100 eğitim fakültesi öğrencisini alıp bir yıl eğitim vereceklerini açıkladı. Koç, “Hem kendimize hem de sektöre öğretmen yetiştireceğiz” dedi.

Çevre Koleji Bursluluk sınavı ne zaman?

Kurum geçen yıl bursluluk sınavlarını 20, 21, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdi. Çevre Koleji 2022 Kabul Sınavı 19-20 Şubat ve 5-6 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek.

Okan Koleji Bursluluk sınavı ne zaman?

Okan Koleji modern dünyaya rahatça ayak uydurabilecek ve dünyaya bilimin ışığında bakan bireyler yetiştirmektedir. Kurum 2021 yılında, yaptığı bursluluk sınavının tarihini 16 ve 17 Ocak olarak duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.