ajdar hangi universite mezunu?

Ajdar Anık 1994 yılında Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. ‘ Çikita Muz ‘ adlı şarkısı, klibiyle gündemden uzun süre düşmemiştir. Şarkılarıyla çeşitli televizyon programlarına katılmıştır.

Ajdar hangi bölümden mezun?

Şarkılarıyla çeşitli televizyon programlarına katılmıştır. 1994 Yılında Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. 8 yıl kendi mesleğini icra etti, daha sonra ise şarkıcı olmaya yöneldi ve Popstar’a katıldı. Tanınışı 2003 yılında, Popstar Türkiye yarışmasının seçmelerine katılarak olmuştur.

Ajdar ilk nerede çıktı?

Ajdar, bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden biriydi. Ajdar, 2003 yılında, Popstar Türkiye yarışmasının seçmelerine katılarak tanındı.

Ajdar kim dövdü?

Gazetecilerle röportaj yaparken Alihan’la tartışmaya başlayan Ajdar her zamanki klasik, “Ben bu insanı tanımıyorum” lafını söyleyince kıyamet koptu! Alihan Ajdar giderken arkasından inanılmaz bir hızla ensesine tokat attı! Sırayla yumruklarını Ajdar’a indiren Alihan güçlüklü sakinleştirildi!

Ajdar Anık öldü mü?

Ajdar Anık 10 Şubat 1973 tarihinde Mardin’de dünyaya geldi. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Ajdar Anık ne mühendisi?

‘ Ajdar Anık ‘ ‘ The world hyper star ‘ 2003… ‘ Ajdar Anık ‘ ‘ The world hyper star ‘ 1994 yılında Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Ajdar makine mühendisi mi?

kendisi makine yüksek mühendisidir. ülkenin her iline üniversitemsi yapılar inşa edilmeden önce hemde bunu başardı. makine mühendisi olmanın cidden zor olduğu yıllar. akıllı olacaksınız. ajdar’ın zekası hafife alınamaz.

Çikita muz şarkısını kim söylüyor?

‘Çikita Muz’ şarkısıyla ünlenen Ajdar Anık, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı.

Ajdar nasıl tanındı?

2003’te “Popstar Türkiye” yarışmasının seçmelerine katılan Ajdar, bu sayede tüm Türkiye’ye adını duyurdu. Tüm bunların yanı sıra Ajdar, 2003’te “Tatlı Hayat” dizisinde ve “Neredesin Firuze” filminde küçük bir rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector