01 Adana 3.Sezon Ne Zaman?

Sıfır Bir 3. Sezon Sadece BluTV’de İzle. Yeni Sezonuyla 9 Kasım’da Sizlerle! Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip.

Sifir bir 3 sezon kac bolum?

3. Sezon (2017)

Bölüm Kanal
S3B1 11. Bölüm BluTV
S3B6 16. Bölüm BluTV
S3B7 17. Bölüm BluTV
S3B8 18. Bölüm (Sezon Finali) BluTV

Sıfır bir kaç sezon kaç bölüm?

Sıfır Bir dizisi 12 Haziran 2019 Çarşamba günü yayınlanan 25. bölümüyle final yaptı. Sıfır Bir dizisi 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü yayınlanacak 20. bölümüyle 6. ve son sezonuna başlayacak. Sıfır Bir dizisi 13 Mart 2019 Çarşamba günü yayınlanacak 19. bölümüyle 5. Sezon finalini yapacak.

01 dizisi hangi kanalda?

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da İzle – BluTV.

Sıfır Bir yazarı kim?

kadri beran taşkın – ekşi sözlük.

Sıfır Bir 6 sezon ne zaman başlayacak?

Efsane dizi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin 6. sezon 6. bölümüyle 12 Haziran 2019’da saat 19.00’da Blutv’de hayranlarının karşısında olacak. Diziyi izlemeniz için Blu TV’ye kayıt olmanız gerekiyor.

Sıfır Bir nasıl ortaya çıktı?

Çok yıprandık, bu hayalin peşinden koşarken. 4 yıl kadar önce tamam dedik artık, bize inanan insanlar da vardı. 15 kişilik ekiple 7 günde birinci bölümü çektik. Biraz riskli bir iş yapıyorduk, televizyonda yapılanlardan çok farklı, orada olması imkansız. Nasıl karşılanacak bilemiyorduk.

01 nasıl izlenir?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon ilk bölümü ile Blu TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Adana’da getto yaşamının hüküm sürdüğü mahallelerinde çekilen Sıfır Biri dizisi, 3. sezon itibariyle Blu TV ekranlarında yer alacak.

Sıfır Bir Netflix de var mı?

Hepsi bu dizide. 8 bölümden oluşan İtalyan yapımı yeni Netflix orijinal dizisi SIFIR, Antonio Dikele Distefano’ya ait bir fikirden doğdu. Yapımcılığını Red Joint Film’in katkılarıyla Fabula Pictures’ın üstlendiği dizi, 21 Nisan’dan itibaren Netflix’te yayınlanacak.

See also:  Antalya Havalimani Alanya Ne Kadar?

BluTV Üye olmadan nasıl izlenir?

Üye değilseniz “BluTV Üyesi Değilim” seçeneğini seçip sonraki sayfada isim, e-posta ve parola girerek üyelik oluşturabilir ve BluTV’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken herhangi bir şekilde kredi kartı, banka kartı bilgisi girmenize gerek yok.

Kıyma dizisi hangi kanalda?

Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiyedir. BluTV platformu altında seyirciyle buluşacak olan yeni projede bir yaşam mücadelesi aktarılmakta. Kıyma ilk olarak 24 Mayıs tarihinde yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri Mayıs ayında gelmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector