Zonguldak Milli Eğitim Müdürü Kim?

ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Zonguldak Milli Eğitim Müdürü kim olacak?

Kamudanhaberi’in iddasına göre Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğüne, Mahmut Özer’in Zonguldak üniversitesinde rektör olarak görev yaptığı dönemde beraber çalıştığı genel sekreter yardımcısı Mustafa İnan atandı.

Zonguldak ilçe milli eğitim müdürü kim?

ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Ali Tosun kimdir?

1980 yılında, Trabzon İli Vakfıkebir İlçesinin İlyaslı Köyü’nde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Vakfıkebir’de tamamladıktan sonra Yükseköğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı.

Murat Mücahit Yentür kimdir?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü misafir öğretim üyesi olarak dersler vermekte olup, evli ve 3 çocuk babasıdır. 18.08.2021 tarihinde İzmir İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamıştır.

Zonguldak il Milli Eğitim Müdürlüğüne kim atandı?

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Züleyha Aldoğan atandı.

Marmaris Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Gaziantep iline bağlı Şehitkamil ilçesi Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Sibel Kısa, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Ali Onur Tosun kimdir nerelidir?

Ali Onur Tosun Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunudur. istanbul doğumlu Ali Onur Tosun Fox TV’de birçok haberin muhabirliğini yapmaktadır. Özellikle yangın, deprem bölgelerinden canlı yayınlar yapan Ali Onur Tosun son olarak orman yangınları haberleri ile karşımıza çıkmıştır.

Ali Onur Tosun Gulbin Tosun’un Neyi?

Gülbin Tosun 10 Kasım 1977’de İstanbul’da dünyaya geldi. FOX Haber muhabiri Ali Onur Tosun ile kardeştir.

Ali Onur Tosun kimdir fox tv?

Ali Onur Tosun gazeteci ve muhabirdir. FOX Networks Grup çalışanı olan Ali Onur Tosun başarılı sunucu ve gazeteci Gülbin Tosun’unda kardeşidir. 2010-2015 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde eğitim gören Ali Onur Tosun, 2014 yılından bu yana FOX TV’de çalışmaktadır.

See also:  Bursa Ulu Camii Hangi Padişah Döneminde Yapılmıştır?

Murat Mücahit Yentür nereli?

Yentürk, evli ve 3 çocuk babasıdır. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR NERELİ, KAÇ YAŞINDA? Murat Mücahit Yentür’ün memleketi Elazığ’dır.

Ilker Eraslan kimdir?

İlker ERARSLAN – Müdür Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector