Yurtdışı Eğitim Fuarı 2022 Ne Zaman?

26 Şubat 2022 Cumartesi günü Hilton Harbiye ve 27 Şubat 2022 Pazar günü Hilton Kozyatağı otellerinde, 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı’nı ziyaret et, okul temsilcileriyle görüş, kariyerine ve gelecek hedeflerine en uygun okulu seç!

Eğitim Fuarı 2022 ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleriyle 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak.

Yurtdışı eğitim Fuarı ne zaman?

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı, Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 6-7 Kasım 2021 tarihleri arasında online olarak VesVirtual altyapısıyla gerçekleşecek, fiziksel olarak da The Marmara Otel Taksim’de

Akare Yurtdışı eğitim Fuarı ne zaman?

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için her yıl 2 defa düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı, Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 6-7 Kasım 2021 tarihleri arasında VesVirtual altyapısıyla gerçekleşecek. 30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla

IEFT Fuarı ne zaman?

Yıllarca hiç vazgeçmeden hayalini kurduğun yurt dışı eğitimi için şimdi harekete geç. Hemen ieft.com.tr adresinden online davetiyeni alarak 18 – 24 Ekim tarihlerinde Yurtdışı Eğitim & Kariyer Fuarı’na gel. Hayallerini erteleme… 20 Ülkeden 50 Okul ve Kurum #ieft ‘de!

2022 Motosiklet fuarı olacak mı?

21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Motobike Istanbul 2022, önceki yıllarda olduğu gibi yine Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED) ve Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) tarafından desteklenecek.

2022 tarım fuarı ne zaman?

Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı Konya 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından 8-12 Mart 2022 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

See also:  Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Nasıl Gidilir?

IEFT Fuarı 2021 ne zaman?

23 – 24 Ekim 2021 – İstanbul (Avrupa Yakası) | IEFT.

IEFT Yurtdışı eğitim Fuarı nedir?

IEFT, dünyanın birçok yerinden yurtdışı eğitimi hakkında bilgi vermek için fuara katılan firmaları her sene yüzlerce öğrenci ile buluşturmak üzere Türkiye’de organizasyonu düzenlenen bir yurtdışı eğitim fuarıdır.

Study EXPO nedir?

StudyExpo, sektöre “Konsept Fuarcılık” anlayışını getirerek, belirlenmiş tek bir hedef kitleye, direkt ve etkin şekilde tanıtım yapma imkanı sağlıyor. Yılda iki kez olmak üzere; ilkbaharda dil okulları ve yaz okulları fuarı, sonbaharda ise akademik programları üzerine fuarlar düzenler.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ücretli mi?

Fuara katılım ücretsizdir. Kayıt olmak için tıklayın.

Yurtdışı eğitim programları nelerdir?

EF’te çok sayıda yurt dışı eğitim programı sunuyoruz:

 • Yurtdışı dil okulları
 • Yurtdışında üniversite okumak.
 • Yurtdışında yüksek lisans.
 • Yurtdışında lise okumak.
 • Yurtdışında yaz okulu.
 • Yabancı dil sınavları ve dil sertifikaları
 • Yurtdışı Staj.
 • IEFT talks nedir?

  Webinarlar üzerinden okul yetkilileri ile doğrudan iletişim kurarak; üniversite başvuruları, kabul koşulları, burs imkanları, yurtdışında eğitim ve yaşam gibi pek çok konuda bilgi alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan tüm soruları canlı olarak sorabiliyorsunuz.

  EF Türkiye nedir?

  ‘Education First’, yani ‘Önce Eğitim’ anlamına gelen sloganı ile yabancı dil hizmeti sunan Ef Dil Okulu, eğitimle dünyaya açılmak ve bir dünya vatandaşı olmak isteyen, yabancı dil öğrenme amacı taşıyan öğrencilere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector