Yıldız Tilbe Bursa Konseri Ne Zaman?

Yıldız Tilbe Bursa konseri Yer: Bursa Kültür Park Açık hava Tiyatrosu Tarih: 10 Eylül 2020 – Perşembe
Yıldız Tilbe sevilen sesiyle 27 Ekim 2021 Çarşamba akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda. Bursadaki bu muhteşem konseri kaçırmayın.

Kuruçeşme Yıldız Tilbe Konseri ne zaman?

Pzt 21:00. Poll Production organizasyonu ile gerçekleşecek Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde Yıldız Tilbe 13 Haziran’da müzikseverlerle buluşuyor.

Yıldız Tilbe Konseri ne zaman 2022 istanbul?

Yıldız Tilbe İstanbul konseri | 11 Mayıs 2022 İstanbul Kongre Merkezi 21.00.

Yıldız Tilbe istanbul konseri ne zaman?

Paz 21:00. Yıldız Tilbe, 26 Haziran akşamı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda sizlerle buluşuyor… – Etkinlik kapı açılış saati 19:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir. – Covid-19 önlemleri gereği ziyaretçilerin alana maskeyle gelmesi zorunludur.

Yıldız Tilbe Konseri ne zaman izmir?

Yıldız Tilbe // 29 Ocak 2022 // SoldOut Performance Hall – izmirmag. SATIN AL 750 * Bilet fiyatları değişiklik gösterebilir.

Yıldız Tilbe konserleri ne zaman nerede?

Yıldız Tilbe Bayhan Müzik Organizasyonuyla 11 Mayıs 2022 Çarşamba akşamı İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu Sahnesi’nde. – 7 yaş sınırı vardır. 7 yaş ve üzeri bilete tabidir. – Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

Yıldız Tilbe konser ne kadar sürüyor?

Ara vermeden 2.5 saat şarkı söyleyen Yıldız Tilbe, kırmızılar içinde çıktığı sahneden seyircisi ile hasret giderdi.

Yıldız Tilbe istanbulda nerede sahne alıyor?

Türkiye’nin sayılı besteci ve şarkı sözü yazarlarından Yıldız Tilbe, her çarşamba Masquerade Club İstanbul’da sahne alıyor.

Bir konser kaç saat sürer?

Konser ortalama olarak 90 dakikadır ve şarkı sayısı da 25-30 arasında değişir. Ersoy, Demet Akalın, Hadise, Petek Dinçöz, Aşkın Nur Yengi, Yıldız Tilbe, Tuğba Özerk, Rober Hatemo ve Emir’in menajeri): Konser en az 75, en çok 90 dakikadır. Sözleşmelerde bu süre solistin arzusuna göre değişir.

See also:  Malatya Halk Eğitim Merkezinde Hangi Kurslar Var /2022?

Mem Ararat istanbul konseri ne zaman?

Mem Ararat 12 Mayıs 2022’de Volkswagen Arena’da! Biletler passo.com.tr’de!

Jolly Joker in sahibi kim?

Jolly Joker, Türkiye menşeli bir performans mekânı zinciri. 2008 yılında kurulmuş, İbrahim Sayın ve Ahmet Çelenk tarafından yönetilen işletmenin; Adana, Alaçatı, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri ve Mersin’de olmak üzere toplam 12 şubesi bulunmaktadır. Markanın kökenleri ise Antalya’ya dayanmaktadır.

Jolly Joker e 18 yaş altı girebilir mi?

– Jolly Joker’de gerçekleştirilen konser sayısını artırmak ya da azaltmak Jolly Joker yönetimin tasarrufundadır, kombine bilet özelliklerini ve fiyatını etkilemez. – Bütün etkinliklerimizde +18 yaş sınırı uygulaması vardır.

Yıldız Tilbe konser ne zaman 2021 izmir?

Kas 2021

Yıldız Tilbe, 6 Kasım’da Ooze Venue’de sizlerle – Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

Yıldız Tilbe nereye geliyor?

Yıldız Tilbe
Doğum 16 Temmuz 1966 Konak, İzmir, Türkiye
Meslek Şarkıcı-şarkı yazarı
Evlilik Güngör Karahan ( e. 1984; b. 1989)
Çocuk(lar) Sezen Burçin Karahan

Yıldız Tilbe Antalya konseri ne zaman?

Cmt 21:00. Yıldız Tilbe, 5 Eylül 2020 tarihinde, Antalya Açıkhava’da sizlerle – Etkinlik oturma planı, Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak düzenlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector