Yenitepe Izmir Konutları Nerede?

Yenitepe Konut Projesi Nerede? Yenitepe İzmir Konut Projesi İzmir’in Uzundere bölgesinde yükselmeye devam ediyor. Proje kapsamında üretilen konutlar İzmir Havalimanına 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanına 3 dakika ve İzmir şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Izmir Yenitepe hangi semtte?

yenitepe izmir evleri nerede Haberi

Yenitepe İzmir projesinde teslimler Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek.Konutlarla beraber ticaret alanlarına da yer verilen proje İlbak güvencesiyle İzmir Karabağlar Mevkii’de hayata geçirildi.

Izmir Yenitepe hangi ilçeye bağlı?

Yenitepe, Keçiborlu

Yenitepe
İlçe Keçiborlu
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
Rakım 1.532 m (5.026 ft)
Nüfus (2019)

Yenitepe izmir ne zaman teslim?

Daire Sayısı 1533. Daire m² Aralıkları 65 – 165 m² Proje Başlangıç Ağustos 2017. Teslim Tarihi 2020 2. çeyrek.

Yenitepe izmir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları YENİTEPE İzmir Satış Ofisi yakınından geçiyor: 253, 691.

Nuhoğlu inşaat sahibi kimdir?

Ali Nuhoğlu, 1986 yılında aile fertleri ile birlikte Nuhoğlu İnşaat’ı kurdu. İstanbul, Ankara, Irak-Bağdat ve Erbil, Libya-Trablus, Kazakistan-Almaata ve Katar’da ofis açtı. Nuhoğlu İnşaat’ta Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Nuhoğlu, evli ve 3 çocuk babası.

Karabağlar Toki ne oldu?

Karabağlar’da belediyenin tahsisli 80 hektarlık alanın tamamının üniversiteye ayrılması yönündeki itirazla yargıya taşıdığı ve bir önceki ihalesi mahkeme kararıyla iptal edilen TOKİ konut projesinde yeni perde açıldı.

Karşıyaka’dan izmir fuara nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fuar İzmir adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 125, 147, 515, 78, 912.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Izban ile fuara nasıl gidilir?

Semt Garajı İstasyonu’muz, Fuar İzmir’e en yakın raylı sistem aktarma istasyonudur. Buradan ESHOT’un 610 numaralı otobüsüne aktarma yaparak çok kısa bir sürede Fuar İzmir’e “merhaba” diyebilirsiniz. Halkapınar İstasyonu’ndan ise yine ESHOT’un 630 numaralı otobüsü sizi Fuar İzmir’e götürür.

See also:  Temel Eğitim 2 Ne Demek?

Konaktan fuara nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Enternasyonal Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 681, 691, 912, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector