Uzaktan Eğitim Destek Kotası Nasıl Yapılır?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Artık https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz üniversitelerimize ait içeriklere, mobil operatörleriniz tarafından hatlarınıza ücretsiz olarak tanımlanacak olan 6 GB’lık “Uzaktan Eğitime Destek’ kotası kapsamında erişebileceksiniz.

Kotası nasıl yapılır?

SMS ile kota sorgusu şu şekilde yapılabilmektedir: KOTA yazıp 6606’ya SMS gönderilirse indirme ve gönderme işlemleri için internet kullanımı öğrenilmiş olur.

Universitelilere 6 GB nasil alinir?

Esaslar. Faturalı ve Faturasız Universite Paketi; Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri için YÖK’e bağlı üniversitelerin websitelerinde ve yokdersleri.yok.gov.tr web adresinde aylık 6GB’lık ücretsiz erişim sunmaktadır.

ADÜ CDN uzaktan eğitime destek kotası nedir?

Ülkemizdeki bütün mobil operatörle yaptığımız çeşitli temaslar neticesinde platformdan yararlanan öğrencilerimize ‘6 GB’lık Uzaktan Eğitime Destek Kotası’ adı altında ücretsiz bir internet kullanım hakkı verilmesi kararlaştırıldı.

6 GB internet ile neler yapılır?

6 GB BEDAVA İNTERNET NERELERDE GEÇERLİ OLACAK? 6 GB ücretsiz internete operatörlerinizin mobil uygulamaları üzerinden başvurabilirsiniz. İnternet https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde geçerli olacak.

Limitsiz internette kota aşımı olur mü?

İnternet servis sağlayıcılarının sunduğu limitsiz tarifelerinin de aslında bir limiti var. Limitsiz tarife sahibi ADSL abonesinin ay içerisindeki kullanımı, ‘adil kullanım noktası’ ile tabir edilen bir kotaya ulaştığında abonenin veri indirme hızı otomatik olarak düşürülüyor.

İnternet kotası aşılırsa ne olur?

İşte yeni Adil Kullanım Kotası İnternet kotasında yeni değişiklikler oldu! 1 Mayıs tarihinden sonra artık internet kotasını aşanlar her GB başına ekstra para ödeyecek.

Vodafone 6 GB internet paketi ne kadar?

Yenilenen 6 GB kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 6 GB sahibi olurlar. Yenilenen tarifelerden tüm vodafone Faturasız aboneleri yararlanabilir. Yeterli bakiyesi olmadığı halde tarifesini yenileme talebi yapmış olan aboneler yeterli bakiyeye ulaştığında tarifesi yenilenir.

See also:  Izmir Kafeler Ne Zaman Açılacak?

6 gb internet ne kadar?

Faturasız Müşteriler MIS 6GB yazıp 5555’e SMS gönderin.

Mis Paketlere Gelin, İnternette Gönlünüzce Gezin!

Hangi Paket? Mis 6GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnternet
Ne Öderim? 33 TL / Ay

Vodafone 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone’a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

ADÜ dersler online mı?

Bu kapsamda ADÜZEM Eğitim Portalı, senkron (eş zamanlı) ya da asenkron (eş zamanlı olmayan) şekilde yöntemler kullanılarak evdekal.adu.edu.tr ile öğretim elemanlarımız derslerini öğrencilere anlatabilecektir.

ADÜ uzaktan eğitim nasıl oluyor?

Üniversitemizde uzaktan eğitim işlemleri ADÜZEM Uzaktan Eğitim Portalı üzerinden gerçekleştirilir. Uzaktan eğitim portalına https://evdekal.adu.edu.tr adresinden ulaşılarak ADÜ e-posta adresi ve parolası ile giriş yapılır.

Uzaktan eğitim Portalı ne demek?

Uzaktan Eğitim Portalı ; eğitim kurumları ve öğretmenler başta olmak üzere etkin eğitim aktivitelerini internet üzerinden vermek isteyen bütün kurum ve kişilere düşük maliyetli, kolay kullanımlı ve güvenli bir web servisi sunmaktadır.

BTK Akademi Eğitim Portalı 6 GB nerede kullanılır?

Kampanyaya kayıt olan faturalı abonelere, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında her fatura dönemi geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

Yok internet paketi nerelerde kullanılır?

Artık https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz üniversitelerimize ait içeriklere, mobil operatörleriniz tarafından hatlarınıza ücretsiz olarak tanımlanacak olan 6 GB’lık “Uzaktan Eğitime Destek’ kotası kapsamında erişebileceksiniz.

Kampüs internet nasıl kullanılır?

Turkcell abonesi olan üniversite öğrencilerinin bu internet paketinden yararlanmaları için, BiP’in Keşfet bölümündeki ‘Kampüs Evimde’ kanalını takip etmeleri gerekiyor. Kanalı takibe alan öğrenciler, “6GB Paketinizi Aktifleyin” butonuna bastıktan sonra 6GB internet kampanyasından faydalanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector