Swiss Otel Izmir Sahibi Kim?

Yarattığı Turkcell markası ile en zenginler arasına giren Murat Vargı’nın eşi Birgül Vargı, grubun Tahincioğlu Ailesi ile birlikte aldığı İzmir Efes Oteli’nin işletecek. Otelin yeni adı ise Swissotel Grand Efes İzmir olacak.

Swiss Otel hangi ülkenin?

Dünyada en tanınan İsviçre markalarından birisi olan Swissôtel Hotels & Resorts, kökleri İsviçre konukseverlik geleneğinde olan tazelik ve zindeliğin alplerin enerjisi ile harmanlandığı çağdaş oteller sunar.

Swiss Otel Izmir müdür?

35 yıllık meslek hayatı bulunan Swissotel Büyük Efes’in Genel Müdürü Rıza Elibol, bugüne kadar İstanbul, Ankara, Konya’da, yurt dışında ise İsviçre, Kuveyt, Bahreyn Nijerya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Özbekistan gibi ülkelerdeki büyük otellerde görev aldı.

Swiss Otel ne zaman yapıldı?

1988 yılında Japon ve Alman ortaklığı ile inşa edilen Swissotel’in yüzde 85.2’si Japonların sahip olduğu Anadolu Japan Turizm’in.

Swissotel izmir ne zaman açıldı?

Swissôtel Büyük Efes, Türkiye’nin İzmir şehrinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Konak ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı’nın hemen arkasındadır. 1964’te hizmete giren otel, merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde olan Swissôtel otel zincirinin bir parçasıdır.

Swiss Otel hangi grup?

Bugün Swissotel Hotels & Resorts olarak dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup markamıza ve ilhamını İsviçre’den alan otellerimizden oluşan bu inanılmaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm ekledik.

Ankara Swiss Otel kapanıyor mu?

ANKARA- Swissotel Ankara’nın 31 Temmuz tarihinde kapanması üzerine başarılı Genel Müdürü Savaş Çolakoğlu 1 Eylül itibarıyla Anadolu Hotels Downtown Ankara’da Genel Müdür olarak göreve başladı.

Swiss Otel izmir kaç odalı?

Otelin, 55’i özel dizayn edilmiş suitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 402 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

See also:  Okul Değişimi Nasıl Yapılır?

Swiss Otel nerede var?

Türkiye

 • BodrumSwissôtel Resort Bodrum Beach.
 • İstanbulSwissôtel The Bosphorus, İstanbul.
 • İzmirSwissôtel Büyük Efes, İzmir.
 • Uludağ (2022)Swissôtel Bursa Uludağ (2022)
 • Rıza Elibol nereli?

  ELİBOL: İzmirliyim. Selanik’ten göç edip İzmir’e yerleşen bir ailenin çocuğuyum. Ancak ilkokula giderken İzmir’den İstanbul’a taşındık. Turizm sektöründeki kariyerime 1977 yılında, üniversitede okurken staj yaptığım İstanbul Etap Oteli’nde başladım.

  Ankara Swiss Oteli kim aldı?

  Antalya-Kemer’deki Kilikya Palas ve Elize Otelleri’nin sahibi Elazığlı Şefik Gül’ün burada kurduğu yeni otel, Swissotel-Ankara olacak.

  Swiss Otel Bodrum kimin?

  Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar

  Turgutreis’te 75 milyon euro yatırımla Swissotel Resort Bodrum Beach’i açtık. Açılışı 2015’te gerçekleştirilen bu projemiz Swissotel’in de Türkiye’deki ilk resort oteli oldu.

  Anadolu Japan Turizm kimin?

  İhaleyi, işadamı Hüsnü Özyeğin’in patronu olduğu Fiba Holding’e ait olan Anadolu Japan Turizm 422 milyon TL’ye kazandı.

  Swissotel Büyük Efes Izmir kimin?

  MV Holding ile Tahincioğlu Holding’in 2005’te 121.5 milyon dolara Emekli Sandığı’ndan satın aldığı otel yenilendi, Swissotel Grand Efes İzmir adını aldı.

  Büyük Efes Oteli kime satıldı?

  Boğaziçi Holding A.Ş.

  Swiss Otel kaç katlı?

  Otelin kapasitesi

  Bu otel 402 odalıdır. Bu otel 5 katlıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector