Odea Bank Izmir Şubeleri Nerede?

Odeabank Hatay İzmir Şubesi, İzmir ilinde Konak ilçesinde faaliyet göstermektedir. Odeabank Hatay İzmir şubesine 0 (232) 292-1200 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (212) 348-1887 faks numarası ile erişebilirsiniz.

Odeabank kimin güvenilir mi?

Odeabank güvenilir bir banka mı? Odeabank, ülkemizde bulunan 5411 sayılı kanuna istinaden kurulmuş ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenen bir bankadır. Aynı zamanda bağımsız denetleme kuruluşları tarafından da gelir ve giderleriyle, bankacılık faaliyetleri denetlenmektedir.

Odeabank hangi Atm’den para yatırılır?

444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden, Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden, Akbank ATM ödeme ücreti: 7 TL + BSMV karşılığında. Diğer ortak ATM’lerden para yatırma ve kredi kartı borç ödeme ücreti %1,15 +1,04 TL (BSMV hariç) olacaktır.

Odeabank in kaç tane şubesi var?

Odeabank, İzmir Alsancak, Ankara Gaziosmanpaşa, İstanbul Güneşli, Şişli, Etiler ve Yeşilyurt şubeleri ile şube sayısını 20’ye çıkardı. Odeabank, tüm bireysel, kurumsal ve ticari bankacılık hizmetlerinin verildiği şubeleri ile büyümeye devam ediyor.

Odeabank hangi ülkeye ait?

Odeabank Hakkında

Odeabank ana hissedarı Bank Audi’nin merkezi Lübnan’da bulunmaktadır.

Türkiye iş bankası sahibi kim?

Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı: %37,26. Halka açık pay: %34,65. Atatürk Hisseleri (Cumhuriyet Halk Partisi): %28,09.

Odeabank hangi banka ile anlaşmalı?

Bankacılık sektörünün yeni oyuncularından Odeabank, Akbank ile yaptığı işbirliğiyle Axess Kredi Kartları ailesine katıldı. Müşterilerine Axess’in ayrıcalıklı dünyasının kapılarını aralayan Odeabank, “Ne istersen Bank’O Sende” dönemini başlattı.

Odeabank hangi den para çekilir?

Odeabank ATM’leri günün her saati hizmetinizde!

ATM.

İşlem İşlem Saati İşlem Limiti
Hesaba Para Yatırma 24 Saat 100.000 TL
Kartsız Para Yatırma 24 Saat 19.999 TL
Havale 24 Saat 10.000 TL
EFT 09:00 – 17:00 100.000 TL
See also:  Izmir Burs Ne Zaman Yatacak?

Akbank hangi banka ile ortak?

Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunacak. Ekim ayında Türkiye İş Bankası Bankamatik’lerini müşterilerinin kullanımına sunan ING, şimdi de Akbank ile iş birliği gerçekleştirdi.

Aktif Bank sahibi kim?

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulan, 2007’de yeniden yapılandırılan ve 2008 yılında Aktif Bank adını alan, Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankasıdır.

N Kolay kime ait?

N Kolay Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. Aktif Yatırım Bankası’nın İştirak Şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Şeker bankası kime ait?

Şekerbank’ın sahibi kim? Şekerbank’ın sahibi, Şekerbank çalışanları ve hissesine sahip olan herkestir. Az sonra aşağıdaki başlıkta açıklayacağımız gibi Şekerbank’ın önemli bir hisse adedini elinde bulunduran kurum Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’dır.

Anadolu Bank kimin güvenilir mi?

Anadolubank güvenilir mi? Anadolubank da ülkemizdeki BDDK onaylı ve bankacılık kanunlarına uygun olarak kurulmuş her banka gibi güvenilirdir.

Odeabank anlamı nedir?

BDDK’dan lisans alan Bank Audi’nin CFO’su Freddie Baz, “Türkiye’de kuracağımız bankanın adını ‘Odea Bank’ olarak belirledik. Uzayı, derinlikli, çok boyutlu olmayı, büyümeyi çağrıştırıyor.

Hangi banka daha güvenli?

Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre en güvenilen banka Ziraat Bankası olurken, mobil bankacılıkta en beğenilen banka ise İş Bankası oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector