Nun Eğitim Ve Kültür Vakfı Kimin?

Nun Eğitim ve Kültür Vakfı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın büyük kızı Esra ile evli olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, kardeşi Serhat Albayrak ve Zirve Holding’in sahibi Ömer Faruk Kalyoncu tarafından 2014 yılında kurulmuştu. İÇİNDE CAMİ DE OLACAK
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın damadı, enerji bakanı berat albayrak ‘ın kurduğu nun eğitim ve kültür vakfı’nın sahibi olduğu “nun okulları”nın beykoz’da 2. derece sit alanına 2015’te yapmaya başladığı kampusun yıl yıl genişlediği görülüyor.

Nun Okulları kimlerin?

Nun Okulları, ‘Nun Eğitim ve Kültür Vakfı’na aittir.

Nun okullarının kurucusu kimdir?

NUN Okulları Kurucu Temsilcisi Fatih Nida ÜYE’nin yanı sıra NUN Okullarının yönetim kadrosunda NUN Okulları PDR Direktörü Zehra İLGEN ŞEKER, NUN Okulları İlkokul Müdürü Nur İPEK, NUN Okulları Ortaokul Müdürü Özlem ÜLKER GÜNAL, NUN Okulları Lise Müdürü Hikmet KONAR, NUN Okulları İlkokul Müdür Yardımcısı Mevlüt ALTINTOP’

Nun Okulları Genel Müdürü Kimdir?

Hikmet Konar Kimdir? NUN Okulları Lisesinin yeni müdür Hikmet Konar, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamış, yüksek lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yapmıştır. Doktorasına Democritus Unıversity of Thrace’de devam etmektedir.

Nun okullarına nasıl girilir?

NUN Ortaokulu ve Lisesi öğrenci kabul sürecindeki ilk adım; akademik sınavdır. Okul, kabul sınavının tarihini önceden belirler ve resmî web sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla ilan eder. İlgili sınava başvurmak için internet üzerinden başvuru formunu doldurulması gerekir.

Hikmet konar kim?

HİKMET KONAR KİMDİR? NUN Okulları Lisesinin yeni müdür Hikmet Konar, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamış, yüksek lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yapmıştır. Doktorasına Democritus Unıversity of Thrace’de devam etmektedir.

See also:  Bursa Ulu Cami Kim Tarafından Yapılmıştır?

Fatih Nida üye kimdir?

Moderatör – Eğitimde İrade. 29 Mayıs 1969’da Muğla’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Muğla’da gerçekleştirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Farklı özel okullarda İngilizce Öğretmenliği, Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı, Genel Müdürlük yaptı.

Cemre Koleji kime ait?

Kurucumuz Bayram Nur Akay’ın öğretim camiasıyla ilk teması dershane eğitimciliği ile olmuştur. Sekiz yıllık dershanecilik tecrübesini beş yıl önce örgün eğitime taşıyan Akay için Cemre Okulları bir gönül işidir.

Okyanus Koleji kime ait?

Okyanus Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Okyanus Kolejleri kurucusu Orhan Özbey, 1979 yılında Kültür Dershanesi’nin kuruluşu ile eğitim sektörüne giriş yaptı. 2004 yılında Okyanus Koleji’nin kuruluşu ile özel okul sektörüne adım attı.

Özel isabet okulları kime ait?

süleymancılara aittir. önceden isabet dersaneleri adı altında hizmet veriyordu. süleymancı kuran kurslarının binalarında isabet okulları reklam afişleri görebilirsiniz.

Irfan Koleji kime ait?

Temel faaliyeti eğitim-öğretim hizmetleri alanında kurumlar kurmak ve bu kurumları geliştirmek olan İlim Yayma Vakfı, “Anaokulundan Üniversiteye” Milli, İlmi, İrfani bir eğitim anlayışıyla ilk olarak 1998 yılında İstanbul Ümraniye’de ilkokul ve ortaokul kademelerinde hizmet veren İrfan Okulları’nı açmıştır.

Kabul sınavı nedir?

Okullar 2017-2018 öğretim yılında okutacakları öğrencileri seçmek için mülakat ya da kabul sınavları yapıyor. Sınavları aşabilenler ya burs alma ya da okula kayıt olma hakkı kazanıyor. Okula kabul sınavları ve bursları için yapılan sınavlar 2’inci sınıftan itibaren başlıyor.

Nun Okulları bursluluk sınavı 2021 ne zaman?

Nun Okulları, her bir öğrencinin farklı ve özel olduğunun farkında olarak eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Kurum 2021 yılında yaptığı bursluluk sınavının tarihini 24 Nisan 2021 olarak duyurmuştu. Nun Okulları 2022 bursluluk sınavı tarihi 26-27 Şubat 2022 olarak belirlendi. Detaylara göz atarak başvuru formunu doldurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector