Metropol Istanbul Nasa Sergisi Nerede?

NASA sergisi Metropol İstanbul’da olacak. Metropol İstanbul’un adresi ise şöyle: Atatürk Mah.
NASA Space Adventure Uzay Sergisi, Metropol İstanbul AVM’de! Bünyesinde yer alan gerçek boyutlu ve tarihi öneme sahip koleksiyon eserleri, interaktif teknolojilerle zenginleştirilmiş VR alanları ile uzayı deneyimleme imkanı sunan sergi; ziyaretçilerini, evrenin gizemine ışık tutan bir yolculuğa çıkarıyor.

Uzay Sergisi kaç TL?

Serginin biletleri, Biletix ve Mobilet’ten online ya da Metropol İstanbul, NASA Uzay Sergisi girişinde yer alan bilet gişelerinden satın alınabiliyor. NASA Uzay Sergisi bilet fiyatları hafta arası 90 lira tam, 75 lira indirimli; hafta sonları 120 lira tam, 100 lira indirimli olarak belirlendi.

Nasa’nın uzay sergisi nerede?

GAZİANTEP- Uzay yolculuğuna 60 yıl önce başlayan insanoğlunun bu süreçte kullandığı araçlarda bulunan malzemelerin ve kıyafetlerin sergilendiği ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) Uzay Sergisi Gaziantep’te açıldı.

NASA sergisi ne zamana kadar açık?

NASA Uzay Sergisi’ni gezmek için son tarih 19 Mart.

NASA uzay Sergisi ücretli mi?

Uzay yolculuğuna 60 yıl önce başlayan insanoğlunun bu süreçte kullandığı araçlar, malzemeler, yemek aparatları, kıyafetleri, roketlerinin modelleri ve araçların bulunduğu sergi Müzeyyen Erkul Gaziantep Bilim Merkezi’nde 4 ay boyunca ücretsiz gezilebilecek.

Uzaya yolculuk kaç lira?

2021’de başlayan uzaya turistik seyahatlerin gelecek yıllarda da sürmesi planlanıyor. ISS’ye düzenlenecek bir yolculuğun fiyatı 50 milyon euroya kadar çıkarken yürüyüşlü seyahatlerde fiyat daha da artacak.

Uzay sergisi ne zaman bitiyor?

HUPALUPA (NASA SERGİSİ) Haberleri

Ziyarete açıldığı 8 Aralık tarihinden itibaren yaklaşık 100 bin kişi tarafından gezilen dünyanın en büyük gezici uzay sergisi, 13 Mart tarihine kadar gezilebilecek.

NASA uzay Sergisi nasil gidilir?

NASA UZAY SERGİSİ NEREDE, SEGİYE NASIL GİDİLİR? Uzayı keşfetmek isteyen ziyaretçiler, Biletix ve Mobilet üzerinden bilet satın alıp İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Metropol İstanbul AVM’de sergiyi ziyaret edebilirler.

See also:  Konya Da Ne Yenir?

Gaziantep NASA uzay sergisi nerede?

NASA ‘Space Adventure’ Uzay Sergisi, interaktif deneyim alanlarıyla, Müzeyyen Erkul Gaziantep Bilim Merkezi’nde!

Istanbul NASA sergisi ne zaman bitecek?

8 Aralık’tan bu yana 100 binin üzerinde ziyaretçinin gezdiği NASA Uzay Sergisi, 13 Mart’a kadar açık kalmaya devam edecek. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), 50 yılı aşkın uzay çalışmalarını ve deneyimlerini NASA Space Adventure sergisinde ziyaretçilere sunuyor.

Refik Anadol sergi ne zaman bitiyor?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) özel destekçisi olduğu, iştiraklerinden Kültür AŞ’nin ise ana sponsorları arasında yer aldığı Refik Anadol’un “Makine Hatıraları: Uzay” sergisi, 19 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında Plevneli Dolapdere’de sanatseverlerle buluştu.

NASA Space Adventure ne demek?

Rehberli turlarla ilgi çekici uzay hikayelerini dinleme şansı sunan, VR ve simülasyon teknolojileriyle ziyaretçilerin uzay maceralarına interaktif şekilde dahil olmasına imkan sağlayan NASA Space Adventure, birbirinden farklı atölye çalışmalarını da barındırıyor.

NASA uzay Sergisi kaç yaş?

– 0-4 yaş grubu çocuklar için (1 Ocak 2017 tarihinden sonra doğanlar) bu etkinlik ücretsiz olup, bu yaş grubu çocuklar için sergi ziyareti yalnızca ebeveyn kontrolünde gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector