Manisa’Dan Izmir Havaalanına Nasıl Gidilir?

Seçenek; Manisa’dan İzmir Havalimanı’na Taksi ile gidiş; Manisa şehir merkezinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ticari taksiler çok rahat ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir Havalimanı Otogar Taksi ücreti: İzmir Adnan Menderes Havalimanı Otogar arası Taksi ücreti: 260 – 300 TL

Manisa İzmir Havaş kaç saat?

Havaş Manisa – İzmir Yolculuk Süresi: Yaklaşık 90 dakika sürmekte olup, bu süre trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Manisaya nasıl gidilir?

Havaş Manisa İzmir Havalimanı Bilet Fiyatı

204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Manisa ile İzmir arasında çalışan şehirlerarası otobüsler ile Manisaya gidebilirisiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Manisa arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

İzmir HAVAŞ ücreti ne kadar?

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

Adnan Menderes Havalimanı HAVAŞ nereden kalkıyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Manisa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hareket eden uçak seyahatleri, Manisa’ya ulaşımlar için, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanmaktadır. Uçak seyahatleri, ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Manisa havaalanı nerede?

Manisa ilinde maalesef havalimanı mevcut değildir. Uçak yolculuğu yapmak isteyenler en yakın havalimanını tercih etmelidir. Manisa iline en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir merkezine 18 km mesafede olan Adnan Menderes Havalimanı’ndan ulaşım otobüs, taksi ve hızlı trenle sağlanmaktadır.

See also:  Çoçuk Endokrinoloji Izmir De Hangi Hastanede Var?

Manisa İzmir arası kaç para?

En Çok Tercih Edilen Manisa – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Manisa İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 45 TL 45 dk
Isparta Petrol Turizm 27 TL 45 dk

Manisada neden havaalanı yok?

manisa organize sanayi bölgesi’nin içinde kaldığı, atıl durumda olduğu ve uzun yıllar amacı dışındaki eylemler için kullanıldığı için 7-8 yıldır olmayan, artık yerinde fabrika bacalarının tüttüğü havalimanıdır. ‘ltbz’ olan icao kodu ise artık zafer havalimanı’na aittir.

İzmir otogardan havaalanına nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan haftanın 7 günü 24 saat çalışan 204 numaralı ESHOT otobüsü Otogar ile Havalimanı ulaşımı için en kolay yöntem. Otogar’dan havalimanına ulaşım için bir diğer alternatif de Halkapınar İZBAN İstasyonu’na otobüs ya da dolmuşla ulaşıp bu istasyondan İZBAN treni ile havalimanına gitmek.

İzmir havalimanından Manisa Alaşehir’e Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bir diğer ulaşım imkânı ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndandır. İzmir ile arasındaki mesafe 140 kilometre olan Alaşehir’e ulaşım, otobüs ya da özel araçlarla sağlanmaktadır. İzmir’e geldikten sonra; otobüse binerek 3-4 saatlik bir yolculuk ile Alaşehir’e gidilebilir.

Manisa izmir e yakın mı?

Manisa – İzmir arası karayolu ile 36 km’dir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı Arası Kaç Km dir? İzmir Alaçatı arası 76,5 KM dir.

Çeşme ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector