Konya Scooter Kiralama Nasıl Yapılır?

İşletmeyi yapacak firma, ilk etapta 100 adet scooterı hizmete sundu. Kullanıcılar, belirlenmiş bölge içerisinde scooterları mobil uygulamada gösterilen noktalardan alacak, kullandıktan sonra ise kilitleyerek bırakacak. Başka bir kullanıcı geldiği zaman yine mobil uygulama üzerinden kilidi açıp kiralayabilecek.

Scooter nasıl kiralanır Konya?

Konya’da elektrikli scooteri kiralamak, öncelikle banka kart, akıllı telefon olması gerekmekte. App Store veya Google Play Store’den, BinBin uygulaması telefona indirilmeli. Uygulama haritasında, en yakın elektrikli scooter noktası gösterilmektedir.

Konya BinBin nasıl kiralanır?

ULAŞIMIN EĞLENCELİ HALİ

  1. İndir ve Haritada Bul. Başlamak için App Store ve Google Play Store’dan BinBin uygulmasını indir.
  2. Tarat ve Sür. BinBin’in üzerindeki QR kodu kameran ile okutarak kilidi açıp sürmek için hazır konuma getirebilirsin.
  3. Park et ve Fotoğraf Çek.

BinBin dakikası kaç TL Konya?

BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir. BinBin rezervasyon ücreti ne kadar?

Konya martıya nasıl binilir?

Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uyglamayı indirin. Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Konya elektrikli scooter kaç TL?

Scooterların açılış fiyatı ise 1,75 TL olacak. Açılıştan sonra her bir dakika için elektrikli scooterlar dakika başına 55 kuruş yazacak.

BinBin scooter dakikası ne kadar?

Trafik çilesini keyife dönüştürmek isteyenlerin kullanmak istedği BinBin Scooter ücretleri belli oldu. 2022 yılında son güncelleme ile BinBin açılışta 1,99 TL ücret ödemek gerekiyor. Ardından dakika başına ise 1,29 TL ücretlendirme yapılıyor.

BinBin kaç km hızla gider?

BinBin’in iki ayrı hız modu buluyor ve hızlı modunda saatte 25 kilometre hıza ulaşıyor. Martı ise saatte 18 kilometre hıza sabitlenmiş durumda. BinBin, 10 dakikada iki kilometre yol giderken, Martı ise 1 kilometre gidebiliyor.

See also:  Halk Eğitim Kayıtları Ne Zaman Başlıyor 2022?

BinBin ödeme nasıl yapılır?

BİNBİN, ücretleri KULLANICI’dan (kredi kartı, ön ödemeli kart veya herhangi kabul edilen başka bir ödeme yöntemiyle) işbu Sözleşme’de tanımlandığı üzere tahsil eder.

Martı mı daha ucuz BinBin mi?

pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

BinBin 10 dk kaç TL?

10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

BinBin ucretleri ne kadar?

Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin’in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL. Binbin’in 10’dan fazla şehirde kullanılabildiğini de paylaşalım. Dilerseniz BinBin – Elektrikli Scooter Kiralama uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Martı 10 dk ne kadar?

Martı Scooter Fiyatları 2022

Martı Scooter Ücret Tarifesi Fiyat
1 Dakika Martı Scooter Fiyatı 2,78TL
5 Dakika Martı Scooter Fiyatı 7,45 TL
10 Dakika Martı Scooter Fiyatı 14,90 TL
15 Dakika Martı Scooter Fiyatı 22,35 TL

Martı motor dakikası kaç TL?

Martı scooter, kiralama başlar başlamaz 1,99 TL açılış ücreti yansıtmaktadır. Daha sonra dakikalık olarak 0,79 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır.

Martı dakikası kaç TL 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Martı ücreti nasıl ödenir?

Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli. ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin olmalısın. Sürüşünü başarıyla bitirdiğinde, sürüş ücreti varsayılan ödeme yönteminden otomatik olarak tahsil edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector