Konya Öğrenci Kartı Ne Kadar Basıyor?

İndirimli Elkart ile şehir içi seyahat 1,55-TL, tam Elkart ile 2,50-TL’dir, 19. İndirimli Elkarta 90,00-TL, tam abonman Elkarta 160,00-TL karşılığında abonman özelliği yükleterek, Konya merkezde bulunan otobüs ve tramvaylarda 30 gün boyunca sınırsız sayıda seyahat edebilirsiniz. 20.

Konya tramvay öğrenci ne kadar?

Tramvay ve otobüslerde sivil 2,50 TL, öğrenci 1,55 TL tarifesi uygulanacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın Türkiye’nin en büyük coğrafyasına sahip şehri olduğunu belirterek, bu geniş coğrafyada ‘Konya Modeli Belediyeciliğin’ en güzel örneklerini sergilediklerini ifade etti.

Öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır Konya?

Tam Elkart temin noktaları; Elkart Gişeleri, Elkart Bayileri ve Elkart Büro Veznesi, Kayıp tam Elkart kaydı Nüfus Cüzdanı ve Kayıp tam Elkart dolum fişi ile Elkart bürosunda yapılmaktadır.

Konya tramvay kimlere ücretsiz?

Yönetmelik gereğince 65 yaş ve üzeri olanların nüfus cüzdanlarını göstererek belediyelere ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabileceklerini kaydeden Başkan Akyürek, daha önce Büyükşehir Belediyesi’nden aldıkları elkartlarla toplu ulaşımı ücretsiz olarak kullanan engellilerin de Aile ve Sosyal Politikalar İl

Öğrenci bileti ne kadar?

İŞTE YENİ ÜCRETLER

Buna göre, tam elektronik bilet ücreti 5,48 liradan 7,67 liraya, tam abonman ücreti 430 liradan 602 liraya, öğrenci abonman 78 liradan 109 liraya, ilk aktarma 3,92’den 5,48 liraya yükseldi.

Tramvay ücreti ne kadar?

Elektronik Biletler:

Tek geçişlik bilet:15,00 lira. İki geçişlik bilet: 25,00 lira. Üç geçişlik bilet: 32,00 lira.

Konya tramvay ne kadar?

Konya’da hızlı ulaşım sağlayabilmeniz adına tramvay hattını da kullanabilirsiniz. İndirimli Elkart ile şehir içi seyahat ücreti 1,55 TL, tam bir kişi ücreti ise 2,50 TL şeklindedir.

Öğrenci indirimli otobüs kartı nasıl çıkarılır?

Öğrenci indirim kartı nasıl çıkarılır? İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

See also:  Izmir Havalimanından Foça'Ya Nasıl Gidilir?

Konya otobüs kartı nereden çıkarılır?

Tam Elkart temin noktaları; Elkart Gişeleri, Elkart Bayileri ve Elkart Büro Veznesi, Kayıp tam Elkart kaydı Nüfus Cüzdanı ve Kayıp tam Elkart dolum fişi ile Elkart bürosunda yapılmaktadır.

Öğrenci otobüs kartı çıkarmak için neler gerekli?

Size en yakın başvuru merkezimize uğrayarak, nüfus cüzdanı aslı, güncel fotoğraf, 2018-2019 yılında mezun olduğunuza dair mezuniyet belgeniz veya diplomanız, ÖSYM’den aldığınız 2018-2019 yerleştirme sonuç belgenizin ibrazı ile indirimli İstanbulkart sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz Samkart kimlere verilir?

Pozitif Samkart (Ücretsiz) için hangi evraklar gereklidir?

 • ÜCRETSİZ SAMKART İÇİN GEREKLİ BELGELER.
 • 65 YAŞ VE ÜZERİ : – Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi.
 • ENGELLİ: – Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan alınan engelli tanıtım kartı aslı ve fotokopisi.
 • GAZİ VE EŞİ, ŞEHİT YAKINI :
 • Izbanı kimler ücretsiz kullanabilir?

  KİMLER YARARLANIR

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen Gazi ve Gazi Yakını Kartlarını validatöre tutmak suretiyle Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu ulaşım araçlarından ücretsiz faydalanılır.

  Öğrenci bileti ne kadar 2022?

  İETT 2022 ÜCRET TARİFESİ

  Zamlı tarifelere göre, tam elektronik bilet 4,03 liradan 5,48 liraya, öğrenci bileti 1,96 liradan 2,66 liraya, sosyal (öğretmen-60 yaş) 2,88 liradan 3,91 liraya yükseltildi.

  Öğrenci akbili kaç para 2022?

  İSTANBUL ÖĞRENCİ AKBİLİ NE KADAR OLDU? İstanbul’da ulaşıma yapılan yüzde 40 zammından öğrencilerin muaf olması kararlaştırıldı. Bu kapsamda aylık öğrenci abonman ücreti 78 TL olarak alınmaya devam edilecek. 3.74 TL’ye yükselen tek geçişlik öğrenci biletinde de 2.67 TL’lik eski tarife uygulanmaya devam edilecek.

  Öğrenci Kartı ücreti ne kadar?

  Yeni tarifeye göre tam bilet 5.48 TL’den 7.67 TL’ye, tam abonman 430 TL’den 602 TL’ye çıktı. Öğrenci abonman 78 TL’den 109 TL’ye, sarı taksi açılış ücreti 7 TL’den 9.8 TL’ye, taksi kısa mesafe ücreti ise 20 TL’den 28 TL’ye çıktı. Minibüslerde 3.75 olan indi-bindi ücreti 5.25 lira oldu.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector