Konya Da Hızlı Tren Garı Nerede?

Selçuklu Yüksek Hızlı Tren Garı
Wikimedia | © OpenStreetMap
Konum Musalla Bağları Mahallesi, Demiryolu Caddesi, 42060 Selçuklu, Konya Türkiye
Koordinatlar 37.89856°K 32.49838°D
Sahip TCDD

Konya Hızlı Tren nereden kalkıyor?

Bu sayede günde daha fazla yolcuya bu seyahat etme imkânı sunulmuştur. Trenin son durağı Konya olmaktadır. Tren bir sefer süresini ortalama olarak 4 saat 20 dakikada tamamlamaktadır. İstanbul- Konya Yüksek Hızlı Treni sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir duraklarından geçmektedir.

Konya Hızlı Tren garı hangi semtte?

Konya Garı, Konya’nın Meram ilçesinde yer alan TCDD’ye ait ana tren istasyonudur.

Selçuklu YHT hangi durakta?

Selçuklu bölgesinde bulunan Konya YHT Garı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Alaaddin durak, Selçuklu içindeki Konya YHT Garı konumuna en yakındır.

Ankara Konya Hızlı Tren nereden kalkıyor?

İstasyonlar. Ankara – Konya YHT hattının 5 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla (Ankara kalkışlı olarak) Ankara YHT Garı, Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

Konya hızlı tren Seferleri hangi şehirlere gidiyor?

Konya Mavi Treni her gün Konya-İzmir Konya arasında seyahat etme imkânı sunmaktadır. Konya Mavi Treni Konya, Afyonkarahisar, Uşak, Manisa ve İzmir güzergahını takip etmekte, bu seferini ortalama 12 saatte tamamlamaktadır.

Konya hızlı tren İstanbul’dan nereden kalkıyor?

İstasyonlar. İstanbul – Konya YHT hattının 13 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla (İstanbul kalkışlı olarak) Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit Garı, Arifiye, Bilecik YHT Garı, Bozüyük YHT Garı, Eskişehir Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

Konya Tren Garı hangi durak?

Kule durak, Selçuklu içindeki Konya Tren Garı konumuna en yakındır.

Konya Toros Ekspresi nereden kalkıyor?

Haftanın her günü düzenlenmekte olan Toros ekspresi olağanüstü durumlar haricinde düzenli olarak Adana Garı’ndan saat 07.45’te ve tersi istikamette Konya Garı’ndan saat 15.30’da hareket etmektedir.

See also:  Medicana Bursa Hangi Metro Durağı?

Konya Selçuklu Kongre Merkezi hangi durakta?

Eyüp Sultan Camii durak, Selçuklu Kongre Merkezi İnşaat Alanı konumuna en yakındır.

Konya hızlı tren Garı Selçuk Üniversitesine nasıl gidilir?

Tren Garı: Kampüs Tren garı arası yaklaşık 20 km dir. Tren garından ulaşım için Meram Eski Yol dolmuşu ile Büyükşehir Belediyesine gelip oradan tramvayla kampüse ulaşım sağlanabilir ya da Tren garından 5 dak. yürüyüş mesafesi ile Zafer Meydanına gelip oradan tramvayla ulaşım sağlanabilir.

Yüksek hızlı tren nereden kalkıyor?

Yüksek Hızlı Tren Ankara – İstanbul arası ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı 9 sefer yapıyor. Ankara’dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Pendik’e yaklaşık 4 saat 20 dakikada ulaşıyor.

Ankara Konya arası hızlı tren kaç saat sürer?

Ankara Konya Hızlı Tren Kaç Saat Sürüyor? Ankara Konya arasındaki Hızlı Tren yolculuğu ile varış noktasına en erken 1 saat 50 dakika, en geç 1 saat 53 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Ankara Konya hızlı tren seferleri iptal mi?

Karşılıklı iptal edilen Ankara-Konya ve İstanbul-Konya tren seferlerinin bilet ücretleri yolculara kesintisiz olarak iade edildi.

Ankara Konya hızlı tren ücreti ne kadar?

Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir. Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector