Konya Binbin Nasıl Kullanılır?

ULAŞIMIN EĞLENCELİ HALİ

 1. İndir ve Haritada Bul. Başlamak için App Store ve Google Play Store’dan BinBin uygulmasını indir.
 2. Tarat ve Sür. BinBin’in üzerindeki QR kodu kameran ile okutarak kilidi açıp sürmek için hazır konuma getirebilirsin.
 3. Park et ve Fotoğraf Çek.

BinBin dk kaç TL?

Binbin’in açılış ücreti ve dakika ücreti

İlk etapta İstanbul Havalimanı ve üniversite kampüslerinde hizmet vermeye başlayan Binbin, şu an ise ülkemizin pek çok noktasında aktif olarak kullanılabiliyor. Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin’in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL.

BinBin dakikası kaç TL 2022?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

Konya BinBin ne kadar?

“BinBin” adıyla elektrik direklerinin altına yerleştirilmiş olan scooterlar telefona okutulan kare kod ile kullanılabilecek. Scooterların açılış fiyatı ise 1,75 TL olacak. Açılıştan sonra her bir dakika için elektrikli scooterlar dakika başına 55 kuruş yazacak.

Konya BinBin scooter nasıl kiralanır?

App Store veya Google Play Store’den, BinBin uygulaması telefona indirilmeli. Uygulama haritasında, en yakın elektrikli scooter noktası gösterilmektedir. Aracın yanında konumlandıktan sonra, üzerindeki barkod, telefon aracılığı ile okutulmalı. Kullanmak için bakiye yüklenmesi gerekmekte.

BinBin 10 dk kaç TL?

10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

BinBin mi daha ucuz martı mı?

pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

Marti dk si ne kadar 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

See also:  Bursa Otogarından Mudanya'Ya Nasıl Gidilir?

BinBin ödeme nasıl yapılır?

BİNBİN, ücretleri KULLANICI’dan (kredi kartı, ön ödemeli kart veya herhangi kabul edilen başka bir ödeme yöntemiyle) işbu Sözleşme’de tanımlandığı üzere tahsil eder.

Konya Büyükşehir Belediyesi BinBin nasıl kiralanır?

BinBin – Elektrikli Scooter Kiralama

 • Ulaşımı keyifli hâle getirmeye ne dersin?
 • Uygulamayı indir,
 • En yakınındaki BinBin’i bul,
 • QR Kodu tarat,
 • Trafiği arkanda bırak.
 • Çevreci, pratik, ekonomik ulaşımın keyfini sür!
 • Konya 1000 1000 nasıl kullanılır?

  Kullanıcılar, belirlenmiş bölge içerisinde scooterları mobil uygulamada gösterilen noktalardan alacak, kullandıktan sonra ise kilitleyerek bırakacak. Başka bir kullanıcı geldiği zaman yine mobil uygulama üzerinden kilidi açıp kiralayabilecek. Elektrikli scooterlar uydu üzerinden sürekli takip edilecek.

  BinBin kaç basıyor?

  açılış 1 tl, dakika ücreti ise 0,50 tl hem ios hem android uygulamaları oldukça pratik. kullanıcılar bu uygulamalar üzerinden kayıt olarak kullanabiliyorlar.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector