Konya Antalya Yolu Nasıl?

Konya – Antalya arası mesafe yaklaşık olarak 302 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 3 saat 58 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 192 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 45 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 16.61 Lt, benzinli bir araç ise 24.16 Lt yakıt tüketir.

Konya Antalya hangi yoldan gidilir?

Kardeş Konyadan Antalyaya şu an kullanılabilecek tek yol Konya – seydişehir manavgat- antalya güzergahı yol gayet temiz hiç bir problem yok

Konya Antalya yolu duble mi?

Böylelikle dik yokuş ve keskin virajla aşılan Eğiste Deresi`nde ulaşımı önemli ölçüde rahatlatacak proje ile mesafe 4 bin 400 metre kısalacak. Viyadük, 12,50 metre gabarili çift yol platformunda inşa edilerek duble gidiş-geliş yol özelliğiyle faaliyet gösterecek.

Antalya Konya yolu açık mı?

Konya Antalya yolunun halen kapalı olduğu öğrenildi. Yola çıkacak olan sürücülerin son bilgileri aldıktan sonra yola çıkmalarında fayda var.

Antalya Konya yolu ne zaman bitecek?

Alacabel Tüneli 2019’a kadar tamamlanacak!

Antalya-Konya karayolu üzerinde inşa edilen Alacabel Tüneli’nin çalışmaları tam gaz devam ediyor. Tünelin 2019’a kadar tamamlanması planlanıyor

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Konya giderken hangi illerden geçilir?

Konya’ya Özel Araç ile Ulaşım

İstanbul’dan Konya’ya aracı ile gitmek isteyenler için takip edilmesi gereken güzergâh İstanbul – Gebze – Bilecik – Bozüyük – Eskişehir – Sivrihisar – Kadınhanı – Konya şeklindedir.

Konya Antalya hızlı tren var mı?

Kayseri-Nevşehir-Aksaray-Konya-Antalya Hızlı Treni başlıyor!

Kayseri-Nevşehir-Aksaray-Konya-Antalya Hızlı Tren Demiryolu projesi için düğmeye basıldı. Hat, Antalya Manavgat’tan başlayarak, Kayseri Kocasinan’da son buluyor

See also:  Izmir-Istanbul Uçak Bileti Ne Kadar?

Konya Antalya tüneli kaç km?

Antalya-Manavgat Ayrımı–Taşağıl–Derebucak Yolu güzergahında inşa edilen Demirkapı Tüneli 5 kilometre uzunluğa sahip. Çift tüplü inşa edilen tünel, taşıt trafiğine 2×2 şeritli, bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol standardında hizmet verecek.

Alacabel geçidi nerede?

antalya – konya karayolu üzerinde bulunan 1825 metre rakımlı geçit.

Afyon Konya yolu açık mı?

Konya – Aksaray yolu: Tüm araçlara açık.

Konya – Afyonkarahisar yolu: Tüm araçlara açık.

Konya Adana otobanı nereden başlıyor?

Adana Konya arası yolculuğunuzda otoban yolunu tercih ediyorsanız öncelikle Adana’dan Pozantı’ya ulaşıp buradan Niğde yolu üzerinde ilerleyerek Ereğli yol ayrımından çıkış yaparak Konya yoluna dönmeniz gerekecektir.

Ankara Samsun yolu açık mı?

Samsun-Ankara kara yolunda trafik açık ve tırlar da herhangi bir olumsuzluk yaşamadan yollarına devam ediyor.

Alacabel Tüneli ne zaman bitecek?

Çalışmaların 2023`ün sonunda tamamlanmasının hedeflendiğini ifade eden Tutal, ‘Mevcut durumda 7.3 kilometre uzunluğunda olan tünel, gidiş ve gelişli olup, sol tüp 7 bin 360, sağ tüp 7 bin 360 metre olmak üzere toplamda 14 bin 720 metre. Her iki tüpte 12 bin 50 metresi açılmış durumda.’ dedi.

Antalya Konya arası yeni yol ne zaman açılacak?

İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en önemli güzergah olan ve dün saat 20.30 sıralarında araç trafiğine kapatılan Antalya-Konya yolu, bugün saat 17.30 sıralarında açıldı.

Konya-Antalya Demirkapı Tüneli ne zaman açılacak?

BAKAN “2022 YILININ SONUNDA TAMAMLANACAK” DEDİ

Demirkapı Tüneli’nin tam faaliyete geçmesiyle birlikte Konya’nın da turizm potansiyeli artacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tünelde ışığın göründüğünü, 2022 yılının sonunda çalışmaların tamamlanacağını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector