Kocaeli Bursa Maçı Ne Zaman?

Mücadele 7 Kasım Pazar günü saat 19.00’da oynanacak. Kocaeli Stadyumu’nda oynanacak olan mücadele BeİN Sports Max 1 ve TRT Spor’dan eş zamanlı olarak canlı yayımlanacak.

Kocaelispor maçı saat kaçta hangi kanalda?

41 puandaki Kocaelispor’un ise lige tutunmak için iki maçını da kazanması şart. Ligi Adana maçıyla bitirecek olan Körfez ekibi, 6 puan alıp rakiplerinin kaybını beklemek zorunda. Eyüp Stadı’nda oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak maç TRT Türk ile beIN Sports 3’ten naklen yayınlanacak.

Bursa maçı ne zaman hangi kanalda?

Bandırmaspor Bursaspor maçı bugün saat 16:00’da başlayacak. Mücadele TRT Spor Konferans, beIN SPORTS 2 kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Kocaeli Bursaspor maçı saat kaçta?

İşte Bursaspor – Kocaelispor maç linki ve karşılaşma hakkında bilgiler. Futbol Spor Toto 1. Lig Bursaspor – Kocaelispor takımları karşı karşıya geliyor. 10.04.2022 | Pazar günü saat 20:30 ile başlayacak müsabaka, TRT Spor, Bein Sports Max 1 aracılığıyla naklen yayınlanacak.

Bandırmaspor Kocaelispor maçı hangi kanalda?

Kocaelispor – Bandırmaspor, Spor Toto 1. Lig maçı, 16-04-2022 Cumartesi günü TRT Spor, Bein Sports Max 1, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 16:00.

Kocaelispor Erzurum maçı hangi kanalda?

Peki, BB Erzurumspor – Kocaelispor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak? BB ERZURUMSPOR – KOCAELİSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA? BB Erzurumspor – Kocaelispor maçı 1 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da TRT Spor’da ve BeiN Connect’te canlı yayınlanacak.

Kocaelispor Eyüpspor hangi kanalda?

Eyüpspor – Kocaelispor maçı 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da BeIN Sports 3’te canlı yayınlanacak.

Bursa Eyüp maçı hangi kanalda?

Eyüp Stadı’nda oynanacak olan mücadele saat 19.00’da başlayacak. Bu kritik maçı hakem Direnç Tonusluoğlu yönetecek. İki takım arasında mücadele TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Aynı zamanda Bein Sports Max 1’den de maçın 90 dakikası naklen izleyicilerle buluşturulacak.

See also:  Bursa Yüksek Ihtisas Hastanesi Hangi Otobüs?

Virtus Bologna Bursaspor hangi kanalda?

TSİ 21.30’da başlayacak mücadele TRT Spor Yıldız’dan canlı yayınlanacak.

Eyüp Bursa maçı ne zaman?

TFF’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Eyüpspor ile Bursaspor arasındaki karşılaşma 10 Mart Perşembe günü saat 20.00’de oynanacak.

Kocaelispor Bursaspor Maci Hangi Kanalda?

Bursaspor – Kocaelispor, Spor Toto 1. Lig maçı, 10-04-2022 Pazar günü TRT Spor, Bein Sports Max 1, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:30.

Kocaelispor Bursaspor maçı hangi kanalda?

Bursaspor – Kocaelispor maçı 10 Nisan Pazar günü saat 19:00’da TRT Spor’da canlı yayınlanacak.

Kocaeli bursa macı hangi kanalda?

Mücadele 7 Kasım Pazar günü saat 19.00’da oynanacak. Kocaeli Stadyumu’nda oynanacak olan mücadele BeİN Sports Max 1 ve TRT Spor’dan eş zamanlı olarak canlı yayımlanacak.

Keçiören Bandırmaspor maçı hangi kanalda?

Bandırmaspor ile Keçiörengücü arasındaki Spor Toto 1. Lig maçı, TRT Spor, Bein Sports Max 1 kanal(lar)ından canlı yayınlanacak.

Kocaeli Bandırma maçı kaçta?

TRT Spor ekranlarından canlı olarak izlenebilecek olan karşılaşma 2 Haziran 2022 Perşembe günü oynanacak. Süper Lig’e yükselecek son takımın belirleneceği final Kocaeli Stadı’nda yapılacak. Karşılaşmanın başlama saati ise 20.00 olarak belirlendi. Bu karşılaşmanın bitiminde iki ekipten biri Süper Lig’e yükselecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector