Izmir Yeni Emniyet Müdürü Kim?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Sn. Mehmet ŞAHNE; İl Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Hüseyin AŞKIN, İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve personelimizin katılımıyla düzenlenen resmi törenle karşılandı.

Izmir emniyet müdürü kim oldu?

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne atandı. Aşkın’ın yerine ise daha önce Mersi Emniyet Müdürü olan Mehmet Şahne atandı. Görev yaptığı yerlerde halkla iç içe olan Mehmet Şahne Temmuz 2021’dem bu yana İzmir Emniyet Müdürü olarak görev yapıyor.

Izmir yeni emniyet müdür?

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Diyarbakır Emniyet Müdürü, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Suat Ekici Emniyet Müdürü kimdir?

1969 yılında Denizli İlinin Çal İlçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini İzmir İlinde tamamladıktan sonra 1983 yılında Ankara Polis Koleji’ne girdi. 1987 yılında Polis Koleji’nden, 1991 yılında Polis Akademisi’nden mezun olduktan sonra ilk görev yeri olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne Komiser Yardımcısı olarak atandı.

2021 Emniyet Genel Müdürü kim?

Emniyet Genel Müdürü, Mehmet Aktaş’tır.

Izmir il emniyet amiri kim?

Mersin Emniyet Müdürü olarak görev yapan Mehmet Şahne, İzmir Emniyet Müdürü olarak atandı.

Izmir Il Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın kimdir?

2014 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, 2016-2021 yılları arasında ise İzmir İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptı. 07.07.2021 tarih ve 2021/307 sayılı kararname ile Diyarbakır Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

İzmir eski emniyet müdürü kim?

24 Haziran’da görülen duruşmada 2. Ağır Ceza Mahkemesi, aralarında eski İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay’ın da bulunduğu 8 kişi hakkında tahliye kararı vermişti.

See also:  Izmir Garip Adası Nasıl Gidilir?

İzmir Emniyet Müdürü’nün adı nedir?

İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan 54 yaşındaki Mehmet Şahne, 1967 yılında Ankara’da doğdu. Mehmet Şahne, 1985 yılında polis kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak, 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başladı.

İzmir Asayiş Şube Müdürü kim?

Asayiş Şube Müdürü İsmail Duman da görevine devam etti. Asayiş Şube Müdür Yardımcısı İsmail Kenar terfi alarak Narkotik Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü oldu.

Mehmet Suat kimdir?

19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı kararname ile Aydın İl Emniyet Müdürü olarak atanmış olup, 30.09.2019 tarihinde Aydın İlinde göreve başlamıştır. İyi derece İngilizce bilen İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Suat EKİCİ, evli ve iki çocuk babasıdır.

S Suvat Dilberoğlu kimdir?

1967 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelen İl Emniyet Müdürümüz Sayın Süleyman Suvat DİLBEROĞLU, 1985 yılında Polis Koleji’ nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’ nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle meslek hayatına başlamıştır.

Aydın il Emniyet Müdürü nereli?

ATANUR AYDIN KİMDİR? 1973 yılında Kars’ta doğan 48 yaşındaki Atanur Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır. Son olarak Van İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. 1994 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu.

Emniyet Genel Müdürü kimler olabilir?

Emniyet müdürü olmak için ilk olarak yıllık mesleki değerlendirme puanlarında en az 3.5 puan almış olmanız gerekiyor. Daha sonra da meslek hayatı boyunca ciddi bir soruşturma içerisinden geçmemek veya herhangi bir şekilde meslek hayatında ceza almış olmamak gerekiyor.

Resul Holoğlu kim?

Evli ve 3 çocuk babası olan Başkanımız, 27/02/2014 tarihinden itibaren Hakkari Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmüş olup Bakanlık Makamının 26/10/2016 tarihli onayı ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığına atanmıştır.

See also:  Bilecik 9 Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Nereye Gönderir?

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş kimdir?

1968 yılında Elazığ’da doğmuştur. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Mülki idare amirliği görevine ilk olarak 1994 yılında Malatya kaymakam adayı olarak başladı. Gülağaç, Kuluncak, Hasköy, Cumayeri ve Çayeli ilçelerinde kaymakamlık görevlerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector